Oferta pracy

Frontend Developer

Ideo Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów, Nad Przyrwą 13, Rzeszów

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript (ReactJS, VueJS, Angular)

  • Node.js

  • HTML/CSS3

  • Bootstrap/Foundation

  • Mikroserwisy

O projekcie

Dołącz do naszego zespołu doświadczonych programistów tworzących nasze sztandarowe produkt: Edito/Logito oraz dedykowane rozwiązania dla Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie frontendowej warstwy aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe,

  • współpraca z programistami backendowymi i projektantami UX / UI,

  • utrzymywanie istniejących interfejsów użytkownika i tworzenie nowych funkcjonalności,

  • projektowanie przejrzystej i trwałej architektury aplikacji na wszystkich poziomach abstrakcji.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość minimum jednego z frameworków: ReactJS, VueJS, Angular,

  • bardzo dobra znajomość technologii HTML5, CSS3,

  • doświadczenie w wykorzystaniu REST API,

  • umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość,

  • znajomość języka angielskiego minimalnie poziom B2.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju

  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systematycznymi podwyżkami

  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania

  • pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • wybór preferowanej formy zatrudnienia

  • rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych

  • możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą)

  • przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance

  • plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

wysyłasz CV

2

SPRAWDZAMY APLIKACJE

3

ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

4

ZADANIA TESTOWE

5

INFORMACJA ZWROTNA

6

OFERTA ZATRUDNIENIA

Ideo Sp. z o.o.

Ideo to Software House i Agencja Interaktywna. Ponad 220 osób, które są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki ich zaangażowaniu wśród ponad 1 000 Klientów znajduje się kilkadziesiąt firm, które nieprzerwanie obsługujemy od 7 lub więcej lat.

Oferujemy usługi związane z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań IT i internetowych, uzupełniając to odpowiedzialnym doradztwem. Gwarantuje to pracownikom uczestnictwo ambitnych i innowacyjnych projektach. Zarówno technologicznych jak i marketingowych.

Pracowaliśmy m.in. dla takich marek jak: Asseco, Getin Bank, AXA, Raiffeisen, Alior Bank, BPH TFI, GlaxoSmithKline, GUS, NFZ, PGNiG, Barlinek, LG Electronics, Peugeot, BRW, Nestlé, E. Wedel, Polpharma, STOCK, Śnieżka i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy