Oferta pracy

Frontend Developer (Shopify)

WhoohooO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy Shopify Developera dla międzynarodowej firmy zajmującej się e-commerce. Wybrany kandydat będzie pomagał w utrzymaniu witryn e-commerce Shopify i Shopify Plus. Idealny kandydat będzie biegły w kodowaniu i będzie dobrze rozumiał Shopify i Shopify Plus, a także posiada doświadczenie w tworzeniu motywów i app store, użyteczność sieci, architekturę witryny, zarządzanie witryną i narzędzia marketingu cyfrowego.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i utrzymanie istniejących i nowych witryn e-commerce
  • Przeprowadzanie regularnych testów witryny
  • Zarządzane codziennymi aktualizacjami witryny, edycjami, zmianami lub przesyłanie zasobów w systemie zarządzania treścią
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa/ochrony danych osobowych i RODO
  • Opracowywanie planów testów i rozwiązywanie problemów związanych z eCommerce
  • Pomoc w konwersji i analizie witryny
  • Monitorowanie i zarządzanie czasem działania i wydajnością strony internetowej
  • Projektowanie i testowanie stron na różnych
    przeglądarkach/urządzeniach/klientach

Wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu stron internetowych (preferowany
    Shopify)
  • Doświadczenie w JavaScript, jQuery i ES2015/ES6
  • Ogólne doświadczenie w budowaniu, uruchamianiu i utrzymaniu sklepów
  • Udowodniona znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript oraz dogłębna znajomość
    DOM
  • Doświadczenie w pracy z gotowym motywem i/lub interfejsem API Storefront
  • Doświadczenie z systemem tematycznym Shopify i szablonami płynnymi
  • Doświadczenie z obiektami/właściwościami Shopify, AJAX API i polami Meta
  • Dokładne umiejętności testowania i debugowania za pomocą konsoli przeglądarki
    i narzędzi zewnętrznych
  • Doświadcz pracy z usługami i interfejsami API stron trzecich, określonymi wtyczkami dla Shopify
  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie B2/C1

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia
  • Umowa według Twoich preferencji (UoP/B2B)
  • Praca całkowicie zdalnie
  • Praca w najnowszych technologiach

Ogłoszenie archiwalne