Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

TECH STEROWNIKIO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ReactJS

  • Angular

  • JavaScript

  • HTML5

  • CSS3

Mile widziane

  • SQL

  • PostgreSQL

  • Ruby

  • Python

  • Go

Twój zakres obowiązków

Do naszego projektu związanego z rozwojem aplikacji webowych dla urządzeń typu Smart Home (IoT) poszukujemy Frontend Developera potrafiącego samodzielnie rozwiązywać problemy, planować, szukać optymalnych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z ReactJS lub Angular

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS3

  • Znajomość Gita

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

  • Code review

  • Znajomość SQL/PostgreSQL

  • Znajomość języka Ruby, Python lub Go

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • szkolenia zewnętrzne

      To oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie

      • Umowa o pracę lub B2B

      • Możliwość pracy zdalnej

      • Ciekawe projekty z obszaru Smart Home

      • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

      • Benefity

      • możliwość pracy zdalnej

      • elastyczny czas pracy

      TECH STEROWNIKI

      TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grup produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

      Przewiń do profilu firmy