Oferta pracy

Frontend Developer

Grupa Radiowa Agory sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

  • kodowanie, rozwój i utrzymanie frontendu serwisów internetowych, wspierających promocję i sprzedaż produktów cyfrowych – samodzielnie i we współpracy z innymi osobami,

  • unowocześnianie i rozwój narzędzi wspomagających pracę działów sprzedaży i redakcji.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, JavaScript i pokrewnych technologii,

  • min. 3 lata doświadczenia w pracy z komercyjnymi serwisami RWD,

  • znajomość GIT-a, Photoshopa i innych podstawowych narzędzi,

  • komunikatywność i świetna organizacja pracy,

  • inicjatywa i proaktywne podejście do realizowanych projektów.

Mile widziane

  • poczucie estetyki, znajomość zasad projektowania UX/UI stron internetowych,

  • dobra znajomość PHP, SQL oraz innych technologii serwerowych,

  • znajomość Symfony/Zend lub innych frameworków PHP,

  • doświadczenie z analityką internetową (GA, GTM, itp.),

  • wiedza i doświadczenie w zakresie optymalizacji SEO.

To oferujemy

  • wyjątkowe środowisko i kulturę pracy, dzięki którym w zespole praktycznie nie ma rotacji,

  • możliwość pracy zdalnej - również po pandemii - lub pracy stacjonarnej w nowoczesnym biurze w Warszawie, z własną stołówką i parkingiem,

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy – umowa o pracę bądź cywilnoprawna,

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę: pakiet medyczny oraz dostęp do pakietu benefitów,

  • możliwość testowania wybranych rozwiązań przy dużym produkcyjnym obciążeniu,

  • dobrą atmosferę i pracę w niewielkim, zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Grupa Radiowa Agory sp. z o.o.

Grupa Radiowa Agory to właściciel stacji radiowych TOK FM, Złote Przeboje, Radio Pogoda i Rock Radio, a także wielu serwisów internetowych i aplikacji, wśród których są m.in. platforma muzyczna Tuba.FM oraz portal informacyjny Tokfm.pl. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy

CZEKAMY NA TWOJE CV!

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą aplikacji Teams.