Logo Pracuj.pl

Frontend Developer

CYBERSECURITY STUDIO sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • TypeScript

Mile widziane

  • Chart JS

  • Kendo UI

  • Bootstrap

  • Git

  • Azure DevOps

Twój zakres obowiązków

  • Udział w zespole projektującym nowe produkty oraz funkcjonalności systemu CyberStudio.
  • Naprawa błędów w warstwie aplikacji klienckiej systemu CyberStudio.
  • Tworzenie koncepcji, prototypowanie i projektowanie interfejsu użytkownika.
  • Wspólne wypracowywanie rozwiązań UX / UI we współpracy z Product Ownerem i zespołem deweloperskim.
  • Udział w dokumentowaniu i analizie doświadczeń użytkowników systemu CyberStudio.

Nasze wymagania

  • Angular
  • CSS
  • HTML

  • Chart JS
  • Kendo UI
  • Bootstrap
  • Git

To oferujemy

  • Udział w rozwijaniu wielokrotnie nagradzanej firmy oferującej innowacyjne produkty w obszarze cyberbezpieczeństwa.
  • Rodzinną atmosferę opartą o wzajemne zaufanie i szacunek.
  • Elastyczne godziny pracy, gwarantujemy możliwość pracy zdalnej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dogodną formę zatrudnienia.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Firmowe śniadania w naszym biurze w Cambridge Innovation Center w Varso Tower.
  • Gaming room bez wychodzenia z biura!
  • Comiesięczne aktywności integracyjne z naszym super zespołem :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

CYBERSECURITY STUDIO sp. z o.o.

CyberStudio powstało z myślą o bezpieczeństwie. Tworzymy rozwiązanie, które wydobywa najlepsze praktyki organizacyjne, procesowe i technologiczne stosowane w obszarze zarządzania bezpieczeństwem IT, a następnie konsoliduje je do jednej, kompleksowej postaci. Ideą przewodnią stojącą za tym systemem jest koncept nazwany przez nas “wirtualnym bezpiecznikiem”, który stanowi syntezę szerokiego zagadnienia, jakim jest cyberbezpieczeństwo. Nasz projekt pozyskał szereg grantów, a także wyróżnień, m.in. 2 główne nagrody w prestiżowym akceleratorze MIT Enterprise Forum CEE. Rozwiązanie zostało także docenione przez firmę Samsung i Microsoft, które są naszymi obecnymi partnerami.

Kogo szukamy?

Szukamy osób kreatywnych i zaangażowanych, którym zależy na satysfakcji z efektów swojej pracy. Zapraszamy osoby, które mają komercyjne doświadczenie w budowaniu aplikacji WEB’owych w technologii Angular. Mile widziane będzie także doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika z uwzględnieniem perspektywy UI/UX.

Nasza Lokalizacja

Nasze najlepsze pomysły rodzą się w głowach naszego zespołu, bez znaczenia kiedy i gdzie. Możesz pracować z domu lub swojej ulubionej kawiarni. Zapraszamy Cię również do naszego biura w samym sercu Warszawy w prestiżowym wieżowcu Varso Tower.

Frontend Developer, śląskie