Oferta pracy

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • Angular

  • SCSS

  • Adobe Photoshop

Mile widziane

  • MySQL

  • PostgreSQL

  • UNIX

  • Symfony

  • TWIG

  • Vue.js

  • Adobe Illustrator

O projekcie

Dołącz do nas jako Frontend Developer i rozwijaj się przy wielkim, min. rocznym projekcie dla jednej z największych marek z branży automotive.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kodu HTML/CSS dla stron internetowych i aplikacji webowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych w PSD,

  • programowanie interaktywnych elementów interfejsu użytkownika w JavaScript, Angular, React,

  • pisanie testów jednostkowych, integracyjnych,

  • aktualizowanie i modernizowanie istniejących aplikacji webowych.

Nasze wymagania

  • masz m.in. 2 lata praktyki kodowania frontendu aplikacji (SPA) z użyciem HTML5/CSS3/JavaScript i Angular 2+,

  • znasz standardy i kwestie kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami,

  • bliskie są Ci zagadnienia związane z Responsive Web Design,

  • masz doświadczenie z SCSS,

  • korzystasz z Adobe Photoshop w stopniu umożliwiającym swobodne cięcie layoutu,

  • jesteś kreatywny i twórczo rozwiązujesz problemy,

  • pojęcie “git checkout -b” nie jest Ci obce.

  • znasz bazy danych (MySQL, PostgreSQL),

  • wiesz, jak obsługiwać systemy oparte na UNIX'ie,

  • masz doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony, z naciskiem na znajomość TWIGa,

  • znasz podstawy: Vue.js, Illustratora.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • support
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • BDD

  • DDD

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

To oferujemy

  • dobre wynagrodzenie - 9000 -14 000 zł netto (B2B),

  • elastyczność - możliwe inne formy zatrudnienia,

  • udział w projektach dla największych polskich i zagranicznych klientów (naprawdę),

  • dużą autonomię i samodzielność przy realizacji zadań,

  • pracę w nowo powstającym zespole front-endowym - jesteśmy pełnymi energii pasjonatami nowych technologii, którzy chętnie integrują się poza pracą,

  • "ludzkie" podejście - możliwość pracy zdalnej, kiedy tego potrzebujesz i godziny pracy zgodne z Twoim dobowym rytmem (słowiki zaczynają u nas pracę już o 7, a sowy... znacznie później),

  • narzędzia do pracy - komputer, kawę, świeże owoce i cokolwiek jeszcze będziesz potrzebować,

  • biuro w centrum Poznania, w którym poczujesz się jak w domu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Etapy rekrutacji
1

Selekcja nadesłanych cv

2

Pierwszy kontakt z wybranymi kandydatami

3

Rozmowa online (praktyczna)

4

Ponowna selekcja kandydatów po 1 etapie rozmów

5

Decyzja o zatrudnieniu lub rezygnacji

Proces rekrutacyjny

  • Selekcja nadesłanych cv pod kątem kwalifikacji i doświadczenia

  • Pierwszy kontakt z wybranymi kandydatami i ewentualne zadania weryfikacyjne

  • Rozmowa online z wytypowanymi kandydatami - rozmowa praktyczna - etap 1 (Pracownicy działu+ przełożony)

  • Ponowna selekcja kandydatów po 1 etapie rozmów

  • Decyzja o zatrudnieniu lub rezygnacji

Brzmi dobrze?

Dołącz do nas!

Programa™ to software house od niestandardowych aplikacji webowych.

Od ponad 14 lat projektujemy aplikacje webowe dla klientów z całego świata: od rozrywkowych apek, przez funkcjonalne konfiguratory po złożone systemy automatyzujące codzienną pracę firm. Realizujemy nawet najbardziej niecodzienne, wymagające indywidualnego podejścia pomysły, niezależnie od branży.

Przewiń do profilu firmy