Oferta pracy

Frontend Developer

GRUPA NEUCA

  • Forteczna 35, Wrzosy, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

GRUPA NEUCA

Forteczna 35

Wrzosy

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań dotyczących frontendu w projekcie rozwoju dużej platformy ecommerce, która rośnie z każdym dniem,

  • zróżnicowane zadania programistyczne na frontend Magento w wersji 1-szej,

  • wdrażanie rozwiązań na w/w platformę,

  • wygląd komponentów zintegrowanych z rozwiązaniami wspierającymi działanie platformy,

  • jakość wdrażanych rozwiązań zgodnie z procesem CI/CD,

  • współpraca z użytkownikami oraz zespołem IT w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów i incydentów,

  • wykonywanie code review.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w zakresie frontendu,

  • świetna znajomość HTML5, CSS, JS,

  • dodatkowym atrybutem będzie znajomość metodologii BEM,

  • doświadczenie w RWD oraz pracy z różnymi przeglądarkami / urządzeniami,

  • dobra znajomość Magento, PHP oraz JavaScript, w tym frameworków frontendowych (Angular, Vue, React, opcjonalnie Svelte itp.),

  • znajomość wzorców projektowych,

  • znajomość zagadnień dot. e-commerce,

  • umiejętność obsługi procesów CI/CD,

  • znajomość JIRA, GIT, TeamCity, Jenkins,

  • sumienność i dokładność w realizacji zadań,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole pracującym w oparciu o elementy metodyki SCRUM,

  • zdobycie doświadczenia w pełnej wyzwań firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • w przyszłości po-covidowej możliwość pracy zdalnej 4 dni w tyg. – 1 dzień pracy / tyg. w Centrali Grupy NEUCA w Toruniu,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń,

  • urozmaicony zakres prowadzonych projektów,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • doskonałą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie