Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend developer

Time4 sp. z o.o.O firmie

  • Browarowa 21, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Time4 sp. z o.o.

Browarowa 21

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie projektów graficznych do funkcjonalnych stron WWW,

  • rozwój i utrzymanie istniejących projektów,

  • dokumentowanie działań i wdrażania procesów.

Nasze wymagania

  • znajomość podstawowych technologii frontendowych HTML, CSSS/SCSS i JS,

  • umiejętność tworzenia czystego i przejrzystego kodu z dbałością o szczegóły,

  • znajomość programów Photoshop lub Figma w stopniu pozwalającym na wdrożenie frontendu,

  • doświadczenie w wykorzystaniu responsive web design,

  • znajomość CMS Wordpress w stopniu pozwalającym na stworzenie szablonu od zera,

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z optymalizacją stron,

  • kreatywność, zaangażowanie, otwartość, terminowość.

To oferujemy

  • rozwojowe miejsce pracy w młodym, kreatywnym zespole,

  • możliwość realizacji zróżnicowanych projektów dla ciekawych firm oraz instytucji,

  • stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

  • świetną atmosferę,

  • pracę w godz. 9-17 w biurze.

Działamy na rynku od ponad dekady. Pracujemy w zgranym zespole 20 osób o różnych kompetencjach w copywritingu, dziennikarstwie, projektowaniu graficznym oraz w obszarze digitalu. Lubimy zabawę słowem, formą, podpowiadamy klientom niestandardowe rozwiązania zarówno w komunikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Dbamy o to, aby każdy projekt, począwszy od logotypów, przez ulotki, plakaty, strony WWW, a skończywszy na wielostronicowych publikacjach oraz kampaniach, wyróżniał się ciekawą typografią, estetyką spójną z wizerunkiem danej marki, prostotą przekazu, odpowiadał na potrzeby klienta, ale również nam sprawiał dużo frajdy.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko w wybranymi kandydatami.