"Aplikując na powyższą ofertę pracy wyraża Pan/Pani zgodę na udział w procesie rekrutacyjnym.

W przypadku chęci udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Decerto Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, moich danych osobowych zawartych w aplikacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych na stanowisko [TU WPISZ NAZWĘ STANOWISKA]."

Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji, aż do jej zakończenia następnie przechowywane przez okres 36 miesięcy po jej zakończeniu celem zabezpieczenia przed ewentualnymi roszczeniami.

Administratorem danych osobowych jest DECERTO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-675) ul. Wołoska 5.

Posiada Pan/Pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie zgłoszenia dotyczące wycofania zgody przyjmowane są pod adresem: [email protected]), ma Pan/Pani również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych."

W sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]

Pełna informacja o Administratorze danych znajduje się TUTAJ"

DECERTO Sp. z o.o.

Frontend Developer

DECERTO Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 30 sie 2020
  • Kontrakt B2B
  • Specjalista (Mid / Regular)
Projekt
Projekt wewnętrzny
Portal sprzedażowy typu Direct. Aplikacja będzie tworzona OD ZERA. Rozwiązanie jest aplikacją frontendową i posiada gotową już warstwę API (JSON).

Obowiązki:
- zrozumienie procesu biznesowego,
- odpowiedzialność za napisanie części frontendowej aplikacji (Grafik dostarczy warstwę graficzną).

Technologie: Java11, OpenJDK, PostgreSQL, Spock, Groovy, Angular 9, Tomcat/Spring Boot, CSS, wybrana przez Developerów biblioteka JS (np. JQuery lub analogiczna).

Zespół: 2-4 Developerów, PM/Analityk.

Praca zdalna: raz w tygodniu praca z biura (siedziba Decerto, Mokotów).

Czas trwania: od 01.09.2020 - ok. 4 miesiące, po czym nastąpi druga faza projektu. Po ostatecznym zakończeniu projektu na Developerów będą czekały miejsca w innym podobnym projekcie.
Kompetencje
Min. 3 lata doświadczenia jako Frontend Developer
Biegła znajomość Angular (2+), JavaScript (jQuery), CSS
Znajomość bibliotek JS
Dobre zrozumienie frontendowych wzorców projektowych
Dbałość o wysoką jakość kodu
Mile widziana znajomość Angular 9
Umiejętność pracy w grupie
Odpowiedzialność
Samodzielność
Znajomość Git
Zdalny proces rekrutacyjny
1 etap - analiza CV, wywiad telefoniczny z Rekruterką
2 etap - weryfikacja kodu przez Rekrutera Technicznego
Krótkie zadanie rekrutacyjne - masz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności
3 etap - wideokonferencja z Liderem Technicznym zespołu
4 etap - decyzja
Praca zdalna, raz w tygodniu praca z biura (siedziba Decerto, Mokotów). W trosce o zdrowie nas wszystkich aktualnie wszystkie procesy odbywają się zdalnie (rekrutacja, onboarding, praca zdalna)
Benefity
Lokalizacja projektów
Mokotów/Praca zdalna
Budżet rozwojowy
1500 pln netto
Finansowane certyfikaty
Oracle i Microsoft
Doświadczony zespół
z dużym know-how
Współpraca B2B
90-120 pln/h netto
Enel-Med, MultiSport
i Ubezpieczenie na życie
Wewnętrzne szkolenia
techniczne i managerskie
Płaska sktruktura,
wpływ na działania firmy
Innowacyjne programy
wyjazdów integracyjnych
Kultura pracy
Jesteśmy polskim software housem z ponad 14-letnim doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Tworzymy autorskie rozwiązania podwyższające standard pracy. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju, a także możliwość wyboru przydziału projektowego.
Stawiamy na stabilną i długotrwałą współpracę. Cenimy sobie partnerskie relacje, wzajemną pomoc i szacunek. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na działania podejmowane w firmie. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punkt widzenia.

Jeżeli wszystko co powyżej brzmi dla Ciebie dobrze – wyślij CV!
Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu!
My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. 😊

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam!
Analityk IT

PROJEKT

Obowiązki:

  • zrozumienie procesu biznesowego,
  • odpowiedzialność za napisanie części frontendowej aplikacji (Grafik dostarczy warstwę graficzną).

Technologie: Java11, OpenJDK, PostgreSQL, Spock, Groovy, Angular 9, Tomcat/Spring Boot, CSS, wybrana przez Developerów biblioteka JS (np. JQuery lub analogiczna).

Zespół: 2-4 Developerów, PM/Analityk.

Praca zdalna: raz w tygodniu praca z biura (siedziba Decerto, Mokotów).

Czas trwania: od 01.09.2020 - ok. 4 miesiące, po czym nastąpi druga faza projektu. Po ostatecznym zakończeniu projektu na Developerów będą czekały miejsca w innym podobnym projekcie.

KOMPETENCJE
  • Min. 3 lata doświadczenia jako Frontend Developer
  • Biegła znajomość Angular (2+), JavaScript (jQuery), CSS
  • Znajomość bibliotek JS
  • Dobre zrozumienie frontendowych wzorców projektowych
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Mile widziana znajomość Angular 9
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Znajomość Git

BENEFITY

  • Lokalizacja Mokotów, możliwość pracy zdalnej
  • Budżet rozwojowy 1500 pln/rok netto
  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy
  • Doświadczony zespół z dużym know-how
  • Współpraca B2B 70-90 pln/h netto
  • Enel-Med, MultiSport i Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia techniczne i managerskie
  • Work-life balance
  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych
Zawsze dajemy feedback!

KULTURA PRACY

Decerto to polski software house, dostawca systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju oraz możliwość wyboru przydziału projektowego.

Jeśli chcesz się rozwijać zarówno developersko jak i managersko, lubisz wyzwania i ciągle podnosisz swoje kompetencje a dodatkowo jesteś team playerem - dobrze trafiłeś!

Projekt którego dotyczy ogłoszenie realizuje nasz największy zespół (aktualnie 23 osoby). Ambitny projekt, dużo integracji.

Pracujemy w SCRUMIE, w małych 2-3 osobowych streamach. W zespole mamy Frontendowca dedykowanego do pracy przy tej warstwie aplikacji, lecz wśród zadań Java Developerów mogą pojawić się drobne zadania we froncie.

Stawiamy na wzajemną uczciwość, otwartość i zaufanie. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na to, co dzieje się w firmie, jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punk widzenia.

Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu! My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. 😉

Ogłoszenie archiwalne