Oferta pracy

Frontend Developer

RaiseadO firmie

6 0008 300 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

O projekcie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, edytowanie i aktualizowanie szablonów mailingów oraz landing page w zakresie kodu HTML5/CSS3 we współpracy z grafikiem i copywriterami.

Twój zakres obowiązków

  • Cięcie PSD i kodowanie stron oraz mailingów wedle gotowych projektów graficznych

  • Wprowadzanie zmian do istniejących szablonów

  • Tworzenie nowych wersji językowych mailingów oraz stron na bazie tłumaczeń

  • Przeprowadzanie testów funkcjonalności i responsywności

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenie - warunek konieczny

  • Biegła znajomość HTML 5 i CSS3

  • Podstawy JavaScript (AJAX, JSON)

  • Znajomość podstaw Photoshopa

  • Umiejętność sprawnego debugowania i optymalizacji kodu

  • Dostosowanie kodu mailingów do popularnych klientów pocztowych

  • Znajomość j. angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość frameworku Bootstrap

  • Doświadczenie w pracy z treściami w wielu językach

  • Podstawy PHP na potrzeby implementacji skryptów

  • Know-how z zakresu optymalizacji mailingów pod kątem dostarczalności

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

  • miłe upominki na różne okazje

Raisead

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Przewiń do profilu firmy