Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

"BI INSIGHT" S.A.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

"BI INSIGHT" S.A.

Władysława Jagiełły 4

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • Vue.js

  • Node.js

  • Sass

  • Vuex

Mile widziane

  • Python

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i implementowanie aplikacji internetowych

  • współbudowanie kultury dzielenia się wiedzą i doświadczeniami

  • dbanie o jakość tworzonego kodu oraz oprogramowania

Nasze wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w programowaniu aplikacji internetowych,

  • praktycznej znajomości JavaScript (Typescript, Vue.js, Node.js, Sass, Vuex)

  • znajomości zagadnień związanych z UX Design

  • otwartości na współpracę

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • doświadczenie z Python (w tym biblioteki Bookeh, Plotly), Docker oraz znajomość biblioteki D3.js

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 7

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • data scientist
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager

To oferujemy

  • ciekawe i ambitne projekty w obszarze Machine Learning, Big Data, Business Intelligence realizowane dla firm z listy TOP500

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników

  • elastyczne godziny pracy

  • hybrydowy tryb pracy lub pracę zdalną

  • nieformalną atmosferę w biurze

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Kwalifikacja aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Informacja zwrotna

5

Witamy na pokładzie

BI INSIGHT jest stabilnym, systematycznie rosnącym zespołem doświadczonych specjalistów w zakresie szeroko rozumianego Business Intelligence, Artificial Intelligence oraz Machine Learningu. Świadczymy usługi konsultingowe zarządzania jakością danych, usługi wdrożeniowe systemów klasy business intelligence, usługi analityki predyktywnej z wykorzystaniem mechanizmów uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji oraz dostarczamy własne, autorskie produkty do analizy i zarządzania danych.

Przewiń do profilu firmy