Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

Vectio Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vue.js

  • React.js

  • Angular

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Microsoft .NET

  • REST API

  • UI

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój platformy Vectio Business Platform: projektowanie, implementacja i wdrażanie modułów i procesów przy aktywnym wsparciu doświadczonego zespołu

  • Tworzenie nowych modułów oprogramowania (vue.js, nuxt.js, backend .NET (WebApi))

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia zawodowego z Vue.js, React.js, Angular lub innego frameworka frontendowego

  • Kreatywne myślenie zorientowane na rozwiązania

  • Determinacja do ciągłej nauki i rozwoju

  • Praktyczne doświadczenie z HTML, CSS, Javascript

  • Doświadczenie z UI

  • Doświadczenie z Microsoft .NET

  • Doświadczenie z REST API

To oferujemy

  • Możliwości pracy zdalnej

  • Przyjazna atmosfera oparta na wzajemnym szacunku, zaufaniu i współpracy

  • Elastyczny czas pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Praca w zgranym, doświadczonym i bardzo ambitnym zespole

  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Vectio Sp. z o.o.

Vectio Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2009 roku. Specjalizuje się, w zarządzaniu projektami, projektowaniu, budowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów informatycznych. Skupia się na rozwoju i wdrażaniu Vectio Business Platform.

VBP to modułowe rozwiązanie przepływu informacji, skonfigurowane i wdrożone pod konkretne procesy i potrzeby biznesowe Klienta. Z VBP aktualnie korzystają wiodące firmy z branży FMCG, logistycznej, usługowej, eCommerce optymalizując procesy biznesowe w ramach dostępnych w Vectio Business Platform zintegrowanych usług.

Przewiń do profilu firmy