Oferta pracy

Frontend Developer

ONE House Sp. z o.o.O firmie

10 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ONE House Sp. z o.o.

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kodowanie responsywnych stron www, onepagerów i landing page z wykorzystaniem technologii HTML5, CSS3, JavaScript, PHP

  • implementowanie open sourcowych rozwiązań – Wordpress + WooCommerce, Drupal

  • przygotowanie LP do testów A/B

  • optymalizacje stron internetowych oraz sklepów pod kątem szybkości, użyteczności oraz widoczności w wyszukiwarkach

  • tworzenie dokumentacji projektowej wg. ustalonego standardu

  • dbanie o jakość i rozwój stron internetowych

  • badanie nowych technologii w celu projektowania innowacyjnych rozwiązań

  • bieżące wsparcie zespołu przy realizowanych projektach

Nasze wymagania

  • co najmniej 4 lata udokumentowanego doświadczenia komercyjnego w budowaniu stron internetowych

  • umiejętność tworzenia stron w środowisku: Wordpress, WooCommerce

  • znajomość JS i CSS: ES6, CSS Grid

  • wykorzystanie: HTML5, CSS3, PHP

  • umiejętność obsługi .htaccess

  • podstawowa wiedza z zakresu: Drupal, Prestashop

  • pisanie suchego, czystego i modułowego kodu

  • znajomość frameworków PHP np. Symfony, Yii, Laravel oraz JavaScript np. jQuery, Angular, React, Ember, Vue.js; specyfikacji JSON:API – mile widziana

  • umiejętność pracy w zespole oraz chęci dzielenia się wiedzą i czerpania doświadczeń od innych

  • umiejętność logicznego myślenia oraz sprawności planowaniu i zarządzaniu czasem

  • odpowiedzialność, zaangażowanie i gotowość na dalszy rozwój

  • przykłady Twojej pracy z życia – linki / portfolio

To oferujemy

  • możliwość rozwoju przy tworzeniu projektów deweloperskich inhouse oraz ecommercowych

  • profesjonalne szkolenia z obszaru marketingu

  • możliwość poznania komunikacji marketingowej 360 stopni

  • pracę w przyjaznej i twórczej atmosferze w nowoczesnym biurze

  • dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi usprawniających pracę

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

ONE House to firma, która w jednym miejscu oferuje kompleksowe usługi we wszystkich obszarach komunikacji marketingowej: Strategy, Creative, Media, Digital, Brand Activation i Production. Wszystko po to, by odpowiadać na każdą marketingową potrzebę swoich klientów.

ONE House. All for marketing.

Chcesz tworzyć dział Produkcji i mieć realny wpływ na jego rozwój w agencji a potrzebujesz tylko sprzyjającej przestrzeni

Zapraszamy Cię na pokład ONE House!

Jesteśmy członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Przewiń do profilu firmy