Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

DECERTO Sp. z o.o.O firmie

7090 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • TypeScript

  • CSS

  • HTML

O projekcie

► Zespół: ‍Aktualnie ok. 35-osobowy (PM, 2 Frontend Developerów, ok. 25 Java Developerów, Analitycy, Testerzy).

Praca w streamie 6-10 osobowym.

► Szczegóły projektu:

Budujemy platformę sprzedażowo - obsługową dla Warty, oddając cyklicznie kolejne moduły i produkty. Cały eAgent to zestaw 11-tu modułów. Property to największy moduł w systemie sprzedażowym eAgent, gdzie obsługujemy kompleksowo ubezpieczenia majątkowe - obecnie dostępne są linie produktowe, komunikacyjne, mieszkaniowe i turystyczne. Ostatnio wdrożyliśmy nowy produkt - Ubezpieczenia dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dodatkowo, przebudowaliśmy wszystkie ścieżki sprzedaży - kody zniżek i budżety zniżek w jednym miejscu.

► Wiodące technologie: Angular 9/Angular JS, Java 8/Java 11, Karma, Gulp, Bootstrap, SpringBoot, Hibernate, CXF, Spock, Oracle, Hyperon, Maven, Gradle.

Prace w warstwie frontendowej co najmniej do końca 2021 roku zaplanowane są w oparciu o Angular 9, później częściowo Angular 9 i Angular JS.

► Narzędzia i praktyki: Agile, Code Review, JIRA, Jenkins.

✱ Równolegle poszukujemy Frontend Developera (Angular) do zewnętrznego projektu - prace przy projektach dla firmy ubezpieczeniowej. Wymagamy min. 3 letniego doświadczenia, zaś stawka na B2B jest do 115 zł/godz.

Twój zakres obowiązków

Wsparcie w pracach frontendowych przy realizacji dużego systemu dla Warty.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w projektach opartych o Angular.

  • Znajomość TypeScript ze szczególnym uwzględnieniem clean code.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy oraz komunikacji w zespole.

  • Dobre zrozumienie frontendowych wzorców projektowych.

  • Znajomość CSS, HTML.

To oferujemy

  • Tryb pracy: 80% z biura i 20% zdalnie w tygodniu (biuro Warty, Warszawa przy Rondzie Daszyńskiego).

  • Budżet rozwojowy 1 500,- pln netto/rok.

  • Finansowane certyfikaty Oracle i Microsoft.

  • Opieka medyczna, Karta sportowa i Ubezpieczenie na życie.

  • Wewnętrzne szkolenia techniczne (i nie tylko).

  • Płaska struktura, wpływ na działania firmy.

  • Innowacyjne programy wyjazdów integracyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • innowacyjne wyjazdy integracyjne

Etapy rekrutacji
1

ETAP 1 Rozmowa telefoniczna (15 min)

2

ETAP 2 Zadanie rekrutacyjne (1,5h)

3

ETAP 3 Weryfikacja kodu (1 dzień)

4

ETAP 4 Spotkanie - zdalnie (1h)

5

ETAP 5 Decyzja & feedback (2 dni)

DECERTO Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim software housem z ponad 14-letnim doświadczeniem w budowie i wdrażaniu systemów informatycznych dla biznesu. Realizujemy ambitne projekty dla największych graczy rynkowych w branży ubezpieczeniowej. Tworzymy autorskie rozwiązania podwyższające standard pracy. Dzięki zaufaniu wielu Klientów dajemy naszym pracownikom szerokie możliwości rozwoju, a także możliwość wyboru przydziału projektowego.

Stawiamy na stabilną i długotrwałą współpracę. Cenimy sobie partnerskie relacje, wzajemną pomoc i szacunek. Jesteśmy elastyczni wobec potrzeb naszych pracowników i tego samego oczekujemy. Pracując z nami, masz realny wpływ na działania podejmowane w firmie. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych pracowników i szanujemy każdy punkt widzenia.

Jeżeli wszystko co powyżej brzmi dla Ciebie dobrze – wyślij CV!

Następnie przekonaj nas na rozmowie, że potrafisz myśleć i stań się częścią naszego zespołu!

My przekonamy Ciebie, że warto u nas pracować. 😊

Poznaj nas i dołącz do #DecertoTeam!

Przewiń do profilu firmy