Frontend Developer

e-point Polska Spółka z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Jana Pawła Woronicza 15

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • React.js

  • Leaflet

System operacyjny

O projekcie

Dołączysz do zespołu, który specjalizuje się w budowie rozwiązań klasy Location Intelligence. Będziesz brał udział w pracy nad koncepcją, budową i rozwojem własnego produktu (SaaS/DaaS) dedykowanego dla klientów indywidualnych i rynku komercyjnego.

Dołączysz do zespołu e-point Polska!

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie warstwy front-endowej aplikacji mapowych/WebGIS (Software-as-a-Service/Data-as-a-Service);

  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności;

  • Udział w doborze technologii do rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii;

Nasze wymagania

  • Znajomość React.js i JavaScript;

  • Znajomość metod zarządzania stanem aplikacji (Redux, Mobx) Znajomość systemu kontroli wersji (GIT);

  • Znajomość CSS dla JS;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zorientowanie na rozwiązanie problemów i otwartość na naukę nowych technologii;

Mile widziane

  • Znajomość bibliotek mapowych JS: Leaflet, OpenLayers, Mapbox wraz z ich rozszerzeniami;

  • Znajomość obsługi komunikacji z serwisami WMS, WFS, WFS-T;

  • Znajomość technologii Geoserver;

  • Znajomość ES6 i TypeScript;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w kameralnym, kreatywnym i dynamicznym zespole rozwiązującym ciekawe problemy w innowacyjny sposób przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii;

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność;

  • Elastyczne godziny pracy;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

rozmowa HR

2

rozmowa biznesowa + zadanie