Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

PLENTI sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Plenti działa na rynku od 2 lat. Oferujemy krótko i długoterminowy wynajem produktów elektronicznych (pay-per-use) w bardzo wygodny i prosty sposób za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej do pobrania w marketach Appstore i Google Play oraz aplikacji web-owej. Wizytówką firmy jest elastyczność - najem już na 1 dzień oraz dostawa w czasie do 90 minut. Naszym celem jest oferowanie dostaw produktów na żądanie w największych miastach oraz dostaw next day na terytorium całej Polski.

Szukamy do zespołu osoby z szeroką wiedzą na temat elektroniki użytkowej (sprzęt gamingowy, kamery sportowe, drony, smartphony, sprzęt audio, e-mobility, inteligentne AGD itp.), która będzie odpowiedzialna za zarządzanie ofertą produktową w aplikacji.

Jeżeli nie boisz się zmiany, zawsze marzyłeś o rozwoju własnego biznesu, chciałbyś tworzyć coś od podstaw i mieć realny wpływ kształt firmy, jesteś otwarty na nowe wyzwania, chciałbyś pracować w zespole młodych, zdolnych i kreatywnych ludzi, których celem jest bycie unicornem, to zapraszamy do aplikowania!

Twoje zadania:

  • Kształtowanie architektury strony www oraz aplikacji firmowej
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Udział w optymalizacji oraz wprowadzanie ulepszeń względem obecnych rozwiązań
  • Uczestniczenie w działaniach międzyzespołowych w celu realizacji zadań

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii React
  • Rxjs
  • Redux
  • Next.js - SSR
  • TypeScript
  • Biegłość w posługiwaniu się narzędziami developerskimi
  • Dyspozycyjność, gotowość do zadaniowej pracy

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość innych języków programowania
  • React Native

Oferujemy:

  • Wsparcie członków zespołu oraz doświadczonych doradców i inwestorów,
  • Swoboda i możliwość samorealizacji
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zarówno z biura, jak i zdalnej
  • Wynagrodzenie adekwatne do stażu i osiągnięć
  • Program motywacyjny
  • Szybki proces rekrutacji: wyślij CV, weź udział w rozmowie i zacznij pracę

Ogłoszenie archiwalne