Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

FrontEnd Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy FrontEnd Developera, którego motywuje praca wśród najnowszych technologii w ambitnym zespole. Obowiązki będą obejmowały bliską współpracę z projektantem UI/UX, tak aby tworzyć interakcyjną i przyjazną dla użytkownika warstwę prezentacji. Oczekujemy podjęcia aktywnej roli w zespole przy kreowaniu nowych funkcjonalności oraz wsparcia BackEnd'u w technicznej implementacji rozwiązań.

    Mamy na swoim koncie zaufanie tysięcy światowych marek, wśród których znajdują się zarówno te z Fortune 500 jak i start-upów z przedmieść stolic europejskich. Jesteśmy zespołem składającym się z osób zafascynowanych nowymi technologiami. Wspólnie tworzymy firmę, która celebruje wzajemne osiągnięcia i docenia nawet najmniejsze sukcesy. U nas znajdziesz fanów NBA, gitarzystów, graczy bike-polo czy koneserów wina. Porozmawiaj z nami na konferencjach i innych imprezach branżowych lub wpadnij do biura rzucić nam wyzwanie w grę w piłkarzyki.

    Zakres obowiązków:

    • tworzenie warstwy prezentacji aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe
    • współpraca z programistami BackEnd’u i projektantami UX/UI
    • utrzymanie istniejących interfejsów użytkownika
    • projektowanie czytelnej i utrzymywalnej architektury aplikacji na wszystkich poziomach abstrakcji
    • dekompozycja kodu na reużywalne biblioteki
    • integrowanie rozwiązań FrontEnd z platformą BackEnd poprzez REST API
    • dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie code review
    • pisanie dobrego kodu według zasad “clean code”

    Wymagania:

    • znajomość frameworka Angular 5 lub innego, np. AngularJS, React.js, Backbone.js, Ember.js
    • dobra znajomość języka JavaScript (ECMAScript6)
    • wiedza z zakresu HTML5, CSS3, jQuery
    • doświadczenie z Bootstrap, preprocesorami LESS lub SASS
    • dobra znajomość standardów W3C i zagadnień związanych z browser-compatibility
    • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji GIT
    • dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i piśmie)
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • chęć i determinacja do rozwoju oraz dalszej nauki

    Mile widziane:

    • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
    • doświadczenie z językiem TypeScript
    • znajomość zagadnienia reactive programming i biblioteki RxJS
    • praktyczna znajomość narzędzi npm, gulp, webpack
    • znajomość metodyki scrum
    • umiejętność pisania testów jednostkowych
    • znajomość wzorców projektowych (Gang of Four)

    Co oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności
    • możliwość pracy w projektach korzystających z najnowszych technologii (okazja poznania topowego frameworku Angular 5)
    • zgrany i bardzo ambitny zespół, gwarantujący świetną atmosferę pracy
    • wyzwania zawodowe i satysfakcję z wykonanej pracy
    • wsparcie przy wykonaniu powierzonych zadań
    • współpracę z doskonałym UX Designerem
    • laptop najwyższej klasy (do wyboru MacBook Pro / Lenovo Thinkpad), dodatkowe dwa monitory wysokiej rozdzielczości
    • elastyczne godziny pracy
    • udział w szkoleniach, konferencjach (krajowych i zagranicznych) oraz imprezach integracyjnych
    • możliwość zrelaksowania się w play roomie przy grze w piłkarzyki
    • dobrze zaopatrzoną kuchnię: kawa, herbata, soki, zapewniamy śniadania

    Adres siedziby firmy: Górna Droga 5, 02-495 Warszawa (od marca 2019 r. Łopuszańska 95, 02-220 Warszawa)

    Wyślij CV wraz z linkami do swoich projektów, klikając:
    Pamiętaj dopisać do swojego CV:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SoftwarePlant Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Górna Droga 5 w Warszawie (02-495), moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SoftwarePlant Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Górna Droga 5 w Warszawie (02-495),
    Pytanie, wnioski w zakresie przetwarzania danych osobowych należy kierować na adres: [email protected]
    Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz innych przepisów prawa o charakterze powszechnie obowiązującym;
    Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres do zakończenia prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat (w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych
    osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych);
    Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
    Odbiorcami danych osobowych poza Administratorem, jest portal ogłoszeniowy Pracuj.pl
    Po dniu wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych;

    Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w przypadkach gdy podstawą ich przetwarzania są przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

    Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.