Frontend Developer

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • Redux

  • Redux-thunk

  • ES6+

  • HTML

  • CSS

  • RWD

  • Git

  • GitHub

Mile widziane

  • webpack

  • npm

  • NodeJS

  • azure

  • powershell/bash/cmd

System operacyjny

O projekcie

● szukamy osoby, która dobrze odnajduje się w pracy w zespole, czyli potrafi wspierać innych oraz nie boi się szukać wsparcia. Jest odważna - umie przyznać się do błędu i rozwijać się bazując na doświadczeniu i informacji zwrotnej. Ważne, żeby jasno komunikowała swoje pomysły i potrzeby

● zależy nam, żeby dołączyła do nas osoba głodna wiedzy i chcąca się rozwijać - nie bojąca się wyjść poza swoje kompetencje i ciesząca się zdobywaniem nowych umiejętności

● jeśli czujesz, że o Tobie mowa plus patrzysz na swoją pracę oczami użytkownika i chcesz budować aplikacje rozwiązujące realne problemy - wyślij swoje CV

Twój zakres obowiązków

  • rozwój aplikacji tworzących portal pracuj.pl (React)

  • efektywne wykorzystywanie gotowych bibliotek JavaScript oraz tworzenie własnych rozwiązań

  • współpraca z innymi zespołami w tym z projektantami i architektami

  • uczestniczenie w code review

Nasze wymagania

  • React, Redux, Redux-thunk (min. rok doświadczenia)

  • ES6+, HTML, CSS i RWD (min. rok doświadczenia)

  • GIT i GitHub (min. rok doświadczenia)

  • bazowa znajomość dobrych praktyk programistycznych

  • chęć nauki nowych technologii

  • doświadczenie z webpack, npm, NodeJS

  • znajomość platformy Azure

  • znajomość powershell/bash/cmd

  • znajomość mikroserwisów front-endowych

  • podejście TDD

  • znajomość CI/CD

  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile

  • udzielanie się w community front-endowym

Podział czasu pracy
75%

DEVELOPMENT

15%

SPOTKANIA

10%

BUG FIXING

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość pracy zdalnej 100% (po powrocie do biura całej firmy - praca zdalna 2 dni w tygodniu)

  • opiekę medyczną z pakietem dentystycznym i możliwością pakietu rodzinnego

  • system kafeteryjny (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)

  • dobrą lokalizację biura

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy