Logo Pracuj.pl

  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

NCBR+ sp. z o.o.

Nowogrodzka 50

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Docker

  • Git

  • GitLab

  • Swagger

  • Node.js

  • Visual Studio Code

  • JavaScript

  • React.js

  • Carbon Design

  • TypeScript

  • Enzyme

  • webpack

  • Babel

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu, który wprowadza transformację cyfrową w naszej firmie. Będziesz pracować z grupą specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie nowych systemów informatycznych obsługujących cykl życiowy konkursów i programów organizowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, mając realny wpływ na kształt rozwiązań informatycznych powstających przy użyciu najnowszych technologii. Nasza młoda organizacja da Ci możliwość wszechstronnego rozwoju, a Ty wykorzystasz swoje umiejętności by zapewnić bezpieczeństwo, wydajność, atrakcyjność wizualną, optymalną dwustronną komunikację użytkownik-system oraz łatwość utrzymania rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój autorskiego systemu wspierającego bieżącą działalność organizacji
  • wsparcie dla tworzonego oprogramowania
  • współpraca z zespołem programistów, analityków, testerów i projektantów UX w zwinnym framework’u
  • dokumentowanie i testowanie

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania web’owego
  • doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, JavaScript (React)
  • doświadczenie w skalowaniu aplikacji
  • znajomość zagadnień REST API i biblioteki React
  • znajomość syntax’u TypeScript, ES6+
  • silne poczucie estetyki UI
  • dobra znajomość HTML, Bootstrap/Foundation, CSS3, SaSS/Less
  • doświadczenie w zakresie tworzenia działających prototypów

Podział czasu pracy

70%

tworzenie nowych funkcjonalności

20%

utrzymanie kodu

5%

tworzenie dokumentacji

5%

spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

21

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • TDD
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • system kafeteryjny

Etapy rekrutacji

1

analiza CV

2

kontakt telefoniczny

3

test wiedzy

4

spotkanie online

Wspólnie z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (w ramach Grupy NCBR) jesteśmy największym ośrodkiem finansującym rozwój prac badawczo-rozwojowych w Europie Centralnej. Pracujemy na rzecz wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki. Wspieramy tworzenie i wprowadzanie na rynek nowych produktów i usług, które mogą zrewolucjonizować rzeczywistość każdego z nas. Opracowujemy oraz realizujemy programy, w ramach których naukowcy i przedsiębiorstwa mogą uzyskać finansowanie różnorodnych innowacji. Od początku swojej działalności przeznaczyliśmy na ten cel przeszło 50 miliardów złotych, finansując tysiące projektów badawczych, które codziennie przyczyniają się do poprawy jakości życia milionów Polaków.

Frontend Developer, Nowogrodzka 50, Warszawa