Frontend Developer / Web Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Warszawa pokaż mapę
  • Specjalista
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 02.09.2019
  • Ważna jeszcze 15 dni (do 02.10.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dlaczego powinieneś dołączyć do IT Kontrakt? Bo tutaj jesteśmy sobą!
    Zgranym zespołem ekspertów, który ponad wszystko ceni sobie partnerskie relacje. Szukamy wyzwań nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, ale również tam, gdzie liczy się dobra zabawa oraz spełnianie naszych pasji - nie tylko tych związanych z IT. „Aktywnie po pracy – efektywnie w pracy” to hasło, które faktycznie odzwierciedla nasze codzienne działania. Dołącz do nas i przekonaj się sam!
    Frontend Developer
    Polska, Warszawa
    Nr ref.: ANK/FED/WAW/09/P

    Projekt:

    Udział w projektach w zakresie rozwoju aplikacji bankowości elektronicznej w warstwie front-endu.

    Zadania:

    • Udział w realizacji projektów w obszarach bankowości elektronicznej
    • Praca w zespole składającym się z kierowników projektów, analityków, programistów, testerów odpowiadającym za rozwój oprogramowania i wdrażanie nowych, funkcjonalności/aplikacji
    • Projektowanie i tworzenie oprogramowania w języku JavaScript
    • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykorzystaniem UML i Enterprise Architect
    • Analiza zgodności oprogramowania względem dokumentacji technicznej
    Stack technologiczny: Angular JS, ES6, TypeScript, HTML5, CSS3, LESS / SASS, Angular 2/4, JavaScript, Ajax, XML, JQuery, JSON.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji webowych
    • Doświadczenie w pracy w zespołach z podziałem na role programistów frontendowych i backendowych
    • Min. 3 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
    • Umiejętność tworzenia działających prototypów aplikacji webowych na podstawie wymagań jednostek biznesowych (preferowana znajomość Axure)
    • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w integracji działającego prototypu z usługami backend po stronie serwera
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

    Oferujemy

    Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
    Stabilne zatrudnienie
    w profesjonalnym środowisku
    Zróżnicowany zakres realizowanych
    projektów
    Prywatna opieka
    medyczna i karta sportowa
    Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
    Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
    Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje cv w naszej bazie i pozostali w kontakcie, umieść w CV odpowiednią zgodę

    ❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – „IT Kontrakt” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko .NET Developer
    ❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rekrutacji w celu wprowadzenia tych danych do bazy Administratora - „IT Kontrakt” Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław i ich przetwarzania na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.
    ❑ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej informacji handlowych i marketingowych, w tym do kontaktu w celach promocyjnych kolejnych wydarzeń organizowanych przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław.
    ❑ Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w celu prowadzenia za ich pomocą marketingu bezpośredniego przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. 2017, poz. 1907, z późn. zm.).
    ❑ Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2017, poz. 1219, z późn. zm.) przez "IT KONTRAKT" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław.