Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frontend Developer - Webmaster

HXS sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby na stanowisko Frontend Developera / Webmastera (tworzenie stron i interfejsów HTML/JS), która dołączy do zespołu HXS i będzie aktywnie wspierać projekty informatyczne realizowane przez naszą firmę.

UWAGA!

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy przesłać listę 3-5 najciekawszych realizacji oraz oczekiwania finansowe. Zgłoszenia nie zawierające tych informacji nie będą rozpatrywane.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość popularnych systemów CMS (Wordress, Joomla itp - wymagane doświadczenie przy projektach komercyjnych)

  • bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript, CSS (wymagane doświadczenie przy projektach komercyjnych)

  • dodatkowym atutem będzie znajomość innych frameworków JavaScript oraz środowiska PhoneGap lub React Native

  • umiejętność tworzenia responsywnych stron www

  • znajomość zagadnień związanych z programowaniem w języku PHP7

  • znajomość baz danych MySQL

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość REST API

  • znajomość języka angielskiego (na poziomie pozwalającym czytanie dokumentacji)

  • Mile widziana znajomość chociaż jednej z bibliotek takich jak Angular, React lub Vue oraz doświadczenie w Node.js

  • Jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, ale masz doświadczenie, ciekawe CV oraz jesteś osobą odpowiedzialną i bardzo pracowitą, która szybko się uczy i nadrabia zaległości, skontaktuj się z nami. Razem przedyskutujemy Twoją kandydaturę.

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole,

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (akceptujemy też B2B),

  • fantastyczną atmosferę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej,

  • realny wpływ na kształt aplikacji używanych przez wielu użytkowników,

  • pracę przy międzynarodowych projektach,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • imprezy i wyjazdy integracyjne,

  • i wiele więcej :)

O nas

Tworzymy zespół specjalistów w dziedzinie programowania, budowania aplikacji webowych i mobilnych, baz danych, architektury oprogramowania, tworzenia serwisów i portali internetowych oraz SEO

Naszym fundamentem są ludzie i ich doświadczenie. Kilkanaście lat współpracy w realizowaniu dedykowanych systemów informatycznych i stale rozwijane kompetencje przekładają się na zadowolenie naszych klientów.