Oferta pracy

Frontend Developer – Wordpress Developer

DOTSPICE.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • WordPress

  • HTML

  • CSS

Mile widziane

  • JavaScript

  • jQuery

Twój zakres obowiązków

  • kodowanie projektów graficznych stron internetowych – mniej lub bardziej rozbudowanych,

  • obsługę techniczną stron i sklepów stworzonych na WordPressie i WooCommerce,

  • dobór wtyczek i rozwiązań niestandardowych dla klientów,

  • poprawne działanie stron WWW.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Wordpress'a

  • bardzo dobra znajomość HTML oraz CSS

  • znajomość tematyki Responsive Design m.in. biblioteka Bootstrap

  • podstawowa znajomość JavaScript, jQuery

  • dokładność

  • skrupulatność

  • zaangażowanie

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów (a nie ich tworzenie).

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • frontend developer

To oferujemy

  • praca w godz. 8:00 – 16:00 (stacjonarną w biurze lub zdalną)

  • gwarantujemy dobrą atmosferę, poczucie humoru i sensowne wynagrodzenie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy