Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Vereinigte Hagelversicherung VVaG

Frontend Developer (WordPress)

Vereinigte Hagelversicherung VVaGO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • PHP

  • JavaScript

  • WordPress

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie stron internetowych naszych firm

  • kreowanie i wdrażanie usprawnień technologicznych oraz projektowych

  • bieżące wsparcie zespołu przy realizowanych projektach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • bardzo dobra znajomość platformy WordPress

  • znajomość HTML, CSS, Javascript, PHP

  • umiejętność tworzenia designów UI

  • znajomość bazy danych MySQL

  • doświadczenie w komercyjnych projektach

  • znajomości języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość Adobe Photoshop/Illustrator/XD

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny zakres obowiązków w rozwijającej się na polskim rynku branży

  • samodzielną, odpowiedzialną i zorientowaną na zespół pracę

  • świadczenia dodatkowe (prywatne ubezpieczenie zdrowotne, dodatkowe dni urlopowe)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy oddziałem Vereinigte Hagelversicherung VVaG, wiodącego ubezpieczyciela upraw w Europie. Naszymi klientami są rolnicy, właściciele winnic, sadownicy i producenci warzyw w dziesięciu europejskich krajach. Nasza Centrala znajduje się w Niemczech.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą prześlij proszę do nas swoje dokumenty, podając jednocze-śnie najwcześniejszy możliwy termin rozpoczęcia pracy oraz Twoje oczekiwania finansowe.