Oferta pracy

Frontend Developer

VIALUTIONS Sp. z o.o.O firmie

VIALUTIONS Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 2/4

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • TypeScript

  • MS SQL Server

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury, programowanie i utrzymywanie aplikacji w technologii Angular/.NET,

  • bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne,

  • podstawowe doświadczenie w programowaniu C# i technologii .NET,

  • znajomość technologii webowych: TypeScript (Angular 9, REACT lub Vue.js)

  • znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server),

  • znajomość wzorców projektowych, SOLID,

  • znajomość środowiska Visual Studio lub Visual Studio Core

  • znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript,

  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli GIT lub SVN,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość .NET Core, WebAPI, Entity Framework,

  • znajomość mikroserwisów,

  • praktyczna znajomość metodyki Scrum.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne