Logo Pracuj.pl

Frontend Developer

VIALUTIONS Sp. z o.o.O firmie

VIALUTIONS Sp. z o.o.

Świętego Antoniego 2/4

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • TypeScript

  • MS SQL Server

  • HTML

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie architektury, programowanie i utrzymywanie aplikacji w technologii Angular/.NET,
  • bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne,
  • podstawowe doświadczenie w programowaniu C# i technologii .NET,
  • znajomość technologii webowych: TypeScript (Angular 9, REACT lub Vue.js)
  • znajomość relacyjnych baz danych (MS SQL Server),
  • znajomość wzorców projektowych, SOLID,
  • znajomość środowiska Visual Studio lub Visual Studio Core
  • znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript,
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli GIT lub SVN,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość .NET Core, WebAPI, Entity Framework,
  • znajomość mikroserwisów,
  • praktyczna znajomość metodyki Scrum.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne

Frontend Developer, Świętego Antoniego 2/4, Wrocław