Oferta pracy

Wirtualna Polska Media S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • React.js

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • CSS Modules

  • Express.js (Server Side Rendering)

  • Git

  • REST

Mile widziane

  • CI/CD

  • SEO

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy Frontend Developera do zespołu IT odpowiedzialnego za rozwój i utrzymanie serwisów poświęconych tematyce motoryzacji i technologii. W naszym portfolio są takie serwisy tak dobreprogramy, WP Tech, AutoCentrum czy Autokult. Pisany przez nas kod każdego dnia służy milionom internautów - jesteśmy liderem w Polsce w kategoriach Nauka i Technologie oraz Motoryzacja. W naszym zespole pracujemy również nad cross-obszarowymi projektami, które wykorzystywane są przez całą Wirtualną Polskę.

W związku z mocno rozwojową fazą projektu praca będzie składać się głównie z tworzenia nowych funkcjonalności. Osoba na tym stanowisku będzie posiadać duży, bezpośredni wpływ na ich dalszy rozwój i wykorzystywane rozwiązania.

Cenimy otwartość i kreatywne podejście do rozwiązywanych problemów. Działamy zdalnie z dowolnego miejsca na świecie (istnieje możliwość pracy z biura w Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku), choć większość zespołu jest z Wrocławia i najczęściej tam spotykamy się na imprezach integracyjnych. Pracujemy w elastycznym, zadaniowym trybie. Jesteśmy w stanie nakreślić jasną ścieżkę rozwoju i zaoferować możliwość zdobycia unikalnych doświadczeń w zespole z ponad 20-letnią historią pracy przy największych serwisach internetowych w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji/części frontendowej aplikacji z użyciem TypeScript, React.js

  • przygotowywanie zoptymalizowanego kodu zgodnego z założonymi wymaganiami

  • analiza wydajności kodu aplikacji webowych i optymalizacje

  • dbałość o najwyższą jakość kodu, peer code review

  • dokumentowanie wytworzonego kodu

Nasze wymagania

  • minimum 1-2 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Frontend Developer

  • znajomość HTML5 i CSS3, JavaScript, TypeScript, React.js (komponenty funkcyjne, hooki), Express.js (Server Side Rendering), CSS Modules i/lub styled components

  • znajomość systemów kontroli wersji Git, mile widziane również doświadczenie w pracy ze środowiskiem CI/CD (korzystamy z GitLaba)

  • doświadczenie w pracy z REST i/lub GraphQL API (korzystamy z obu poprzez Apollo)

  • kreatywność i otwartość na nowe pomysły, samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu pojawiających się problemów

  • znajomość zasad i standardów SEO w zakresie tworzenia frontendu i/lub znajomość narzędzi Google dla deweloperów serwisów internetowych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Cześć! Wirtualna Polska jest partnerem pierwszego wyboru Polaków: dostarczamy angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujemy w codziennych decyzjach.

Działamy w obszarach e-commerce, reklamy i mediów spójnie łącząc technologie.

Przewiń do profilu firmy