Ta oferta pracy jest nieaktualna od 377 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 03.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    bottom
    Team Connect to doświadczona firma technologiczna
    zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

    Zakres obowiązków:

    • Komunikacja z API i tworzenie nowych modułów w aplikacji webowej
    • Współpraca z programistami tworzącymi API
    • Code review
    • Tworzenie elementów infrastrukturalnych w aplikacji webowej
    • Kontakt z analitykami i doprecyzowywanie zakresu zadań
    • Odpowiedzialność za porządek w kodzie, stosowanie się do przyjętych wzorców i unikanie zbędnych duplikacji

    Wymagania:

    • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku programisty Javascript
    • Doświadczenie w pracy z jednym z javacriptowych frameworków (React, Angular, Ember, Backbone, KnockoutJS)
    • Praktyczna umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git
    • Doświadczenie w pracy w frameworkami CSS ( Bootsrap / Compass )
    • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie i nadzorowanie procesu tworzenia dokumentacji, udział w spotkaniach typu: daily, planning, sprint retospective)
    • Umiejętność implementacji i doświadczenie w pracy z zaawansowanymi wzorcami architektonicznymi
    • Umiejętność pisania testowalnego kodu i tworzenia testów jednostkowych
    • Umiejętność dostarczania uporządkowanych i wizualnie zgodnych z wymaganiami funkcjonalności
    • Obecność w biurze minimum 3-4 dni w tygodniu

    Mile widziane:

    • Zanjomość MobX/Redux/Flux
    • Znajomość wzorca CQRS
    • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM

    Wykorzystywane technologie:

    • TypeScript, ES6, JavaScript, ReactJS, Redux, Git, REST, HTML5, CSS3/SASS

    Oferujemy:

    • Pracę z najnowszymi technologiami przy tworzeniu innowacyjnego rozwiązania klasy enterprise
    • Realny wpływ na architekturę, wybór technologii i podejście
    • Pracę w małych interdyscyplinarnych zespołach
    • Atrakcyjny pakiet benefitów - Kartę MultiSport, opiekę medyczną, kartę obiadową…
    bottom
    bottom

    współpracujemy z

    bottom
    bottom
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Team Connect Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie."
    bottom