Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-11-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Coders.expert.

Chcesz dołączyć do zgranego zespołu IT? Pracować w międzynarodowym, interdyscyplinarnym zespole? Współtworzyć wielojęzyczną aplikację, z której korzystają użytkownicy z 5 kontynentów? Nie są dla Ciebie straszne ciągłe zmiany, testowanie najnowszych, unikatowych rozwiązań? Chcesz mieć realny wpływ na to jak wygląda nasza aplikacja, to dobrze trafiłeś!

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

  • Rozwój istniejących projektów m.in. platformy społecznościowej, a także wykonywanie nowych funkcjonalności i projektów.

Wymagania:

HTML5 / CSS3 / JavaScript(ES5/ES6) – bardzo dobra znajomość

  • znajomość Angular / Angular 2 – lub inny Framework JS
  • Preprocesor Sass (opcjonalnie Less)
  • Bootstrap lub inny Framework CSS
  • praca z widokami Blade / Twig
  • znajomość biblioteki jQuery

Mile widziane:

  • wysokie poczucie estetyki, zainteresowanie tematem UI/UX
  • tworzenie responsywnych szablonów aplikacji webowych (RWD)
  • Git
  • angielski (przynajmniej do czytania dokumentacji), komunikatywny

Dodatkowo:

  • Scrum
  • znajomość PHP, MySQL
  • programy graficzne GIMP/PS/AI – podstawowa obsługa

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 7- 13 tys. B2B , premie okazyjne jak również wyjazdy szkoleniowo-integracyjne
  • Stabilną, ciekawą i rozwojową pracę w młodym zespole specjalistów
  • Wygodne stanowisko pracy w nowoczesnym biurze
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w pracy przy ciekawych projektach o międzynarodowym zasięgu
  • Przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez B2B-Service z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się