Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Jesteśmy szybko rozwijającą się szkołą programowania online - https://kodilla.com

    Poszukujemy doświadczonego Frontend Developera do pracy w naszym zespole IT, stacjonarnie w biurze we Wrocławiu (Racławicka 13). Osoba na tym stanowisku, razem z obecnym zespołem, będzie zajmować się rozwijaniem oraz utrzymaniem naszej platformy edukacyjnej (bez mentorowania kursantów).

    Zakres obowiązków:

    • Praca w fajnym zespole kilku programistów, testera i project managera
    • Wykonywanie modyfikacji warstwy frontend w istniejącym kodzie
    • “Cięcie” szablonów, landingów i komponentów UI
    • Dbanie o architekturę warstwy frontend i jej spójność
    • Branie udziału w planowaniu sprintów i estymowaniu zadań (Scrum)

    Wymagania:

    • Znajomość stacku technologicznego: HTML5, CSS3, SASS (SCSS), GIT
    • Co najmniej 2-letnie doświadczenie komercyjne z powyższymi technologiami
    • Opcjonalnie podstawy Javascript
    • Wyczucie estetyki może być atutem
    • Informacyjnie pozostałe technologie w stacku to m.in.: PHP, MySQL, Docker, GitLab, AWS

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie 5-10 tys. zł netto na FV (lub inne formy brutto)
    • Współudział w budowaniu własnego produktu firmy
    • Działanie w innowacyjnym projekcie, który zmienia edukację
    • Relatywnie szybki cykl publikowania kodowanych zmian
    • Wpływ na proces developerski i używane technologie
    • Benefity w ramach systemu kafeteryjnego, świeże owoce, szkolenia
    • Wyjazdy i spotkania integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Codemy S.A., z siedzibąprzy ul. Racławicka 13, 53-149 Wrocław w celu realizacji tego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych realizowanych przez Codemy S.A.