Logo Pracuj.pl

Frontend Developer

Agora S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Vue.js

  • HTML

  • CSS

O projekcie

Dział IT Gazety Wyborczej poszukuje Frontend Developera do zespołu deweloperskiego, rozwijającego serwisy z grupy wyborcza.pl. Dołącz do nas i twórz razem z nami jedną z najpopularniejszych stron tytułu prasowego w polskim internecie – Wyborcza.pl, europejskiego lidera cyfrowych subskrypcji.

Twój zakres obowiązków

  • realizowaniem projektów webowych dla serwisu wyborcza.pl,
  • kreowaniem i wdrażaniem usprawnień technologicznych i projektowych,
  • wywieraniem realnego wpływu na kierunek rozwoju projektów.

Nasze wymagania

  • masz min. 3 letnie doświadczenie jako programista frontend,
  • masz doświadczenie w programowaniu reaktywnym,
  • bardzo dobrze znasz JavaScript (ES5 / ES6), oraz vue.js
  • posługujesz się HTML5, HTML5 API, CSS (CSS3), SASS,
  • znasz metody optymalizacji stron pod różne przeglądarki,
  • jesteś osobą nastawioną na rozwiązywanie problemów,
  • chętnie poznajesz nowe technologie i dzielisz się swoim doświadczeniem w zespole.

Mile widziane

  • znajomość frameworków testowych np. JEST,
  • znajomość narzędzi takich jak JIRA, GitLab, Docker,
  • podstawowa znajomość składni SQL,
  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych, SCRUM.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy: umowa o pracę, B2B,
  • możliwość pracy zdalnej lub w naszej siedzibie w Warszawie,
  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę pakiet benefitów, m.in. pakiet medyczny w Grupie Lux Med, przedpłaconą kartę płatnicza Edenred, dofinansowanie do wypoczynku,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami, przy projektach webowych o dużym zasięgu i skali.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Drodzy kandydaci, w trosce o Wasze zdrowie oraz zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy zmianę w przebiegu wszystkich procesów rekrutacyjnych. Spotkania rekrutacyjne odbywają się online za pomocą platformy Teams.

Frontend Developer, zachodniopomorskie