Logo Pracuj.pl

Frontend Developer

EWL S.AO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • JavaScript/TypeScript

  • HTML5

  • CSS3 (Sass)

  • REST API

  • Git

  • Azure

  • Azure DevOps

  • SCRUM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój warstwy wizualnej na wysokim poziomie
  • Pisanie kodu w TypeScript w technologii (Angular)
  • Tworzenie zaawansowanej technologicznie aplikacji – SPA (Single Page Application)
  • Implementacja zmian oraz nowych funkcjonalności
  • Rozwiązywanie problemów i naprawa błędów w istniejącym systemie
  • Aktualizacja bibliotek i bazowych technologii do najnowszych wersji
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla aplikacji
  • Przeprowadzanie procesu Code Review

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczną znajomość technologii JavaScript/TypeScript, HTML5, CSS3 (Sass)
  • Bardzo dobra znajomość frameworku Angular min. v2 – najlepiej w wersji 14
  • Znajomość wzorców architektonicznych takich jak BEM, OOCSS, DRY CSS
  • Znajomość REST API, oraz umiejętności integracji z nią
  • Znajomości narzędzia do makietowania Figma
  • Narzędzia: GIT, Azure, Azure DevOps
  • Doświadczenie pracy w procesach Agile (SCRUM)
  • Bardzo dobrą znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Otwartość na nowe technologie

Pracodawca oferuje

  • Współpracę z doświadczonym zespołem IT
  • Możliwość realizacji ciekawych, nowych projektów
  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy
  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko
  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy
  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji
  • Realny pływ na kształt organizacji i przyszłości branży migracji transgranicznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • Platforma Kafeteryjna
  • Karta Multisport

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Frontend Developer, zachodniopomorskie