Oferta pracy

Frontend Development Team Leader

MetaPack Poland Sp. z o.o. O firmie

  • Kostrzyńska 4, Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MetaPack Poland Sp. z o.o.

Kostrzyńska 4

Zielona Góra

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • Angular.js

  • TypeScript

  • JavaScript

O projekcie

Osią naszej pracy jest dostarczanie niezawodnego, wydajnego produktu IT, gdzie np. czasy odpowiedzi serwisów liczone w milisekundach są dla nas standardem. Nasze zespoły pracują w modelu DevOps korzystając z wszelkich dobrodziejstw automatyzacji.

Mamy przejrzysty plan działania oraz wysoce utalentowany zespół UX do dyspozycji. Kończąc owocną współpracę z podmiotami zewnętrznymi, jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie rozwoju frontu naszych serwisów z własnymi zespołami. Poszukujemy specjalisty, który będzie mentorem i liderem dla tych zespołów. Chcemy, by również od początku uczestniczył w ich budowaniu.

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kogoś, kto:

  • potrafi być ekspertem w zakresie tworzenia skalowalnych i szybkich usług frontendowych,

  • posiada umiejętności pracy z zespołami specjalizującymi się w rozwoju produktu, UX i inżynierii oprogramowania,

  • będzie w stanie zbudować jedno ujednolicone rozwiązanie, które będzie mogło współpracować z wieloma platformami dla setek naszych klientów,

  • jest gotowy do bycia prawdziwym liderem, reagowania na potrzeby zespołu, nietypowe sytuacje, pomagania innym w znajdowaniu rozwiązań i stawianiu czoła wyzwaniom,

  • będzie rozumiał, wspierał i dzielił się z innymi wizją kierunków rozwoju naszej firmy,

  • będzie dbać o rozwój zespołu poprzez monitorowanie jego potrzeb rozwojowych, proponowanie szkoleń,

  • nie zadowoli się najłatwiejszymi i najszybszymi rozwiązaniami, ale na pierwszym miejscu postawi jakość dostarczonych efektów pracy.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość: ReactJS, AngularJS lub podobnych bibliotek i frameworków,

  • dobra znajomość: TypeScript i/lub JavaScript,

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji wykorzystujących API frontendowe dostarczane przez inne zespoły lub firmy,

  • doświadczenie w pisaniu testów end-to-end z wykorzystaniem frameworków testowych,

  • umiejętność ścisłej współpracy z zespołem produktowym, projektowym/UX, architektami i innymi zespołami inżynierskimi podczas wykonywania swoich zadań,

  • wspieranie rozwoju członków zespołu dysponujących mniejszym doświadczeniem,

  • chęci do pracy nad każdym typem problemu - programowaniem, testowaniem, automatyzacją zarządzaniem infrastrukturą (IaaC),

  • łatwość w szybkim przystosowywaniu się do rozwiązywania problemów praktycznych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Podział czasu pracy
40%

development

40%

konsultacje

20%

zarządzanie zespołem

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość rozwijania globalnego produktu klasy enterprise poprzez stworzenie świetnego frontendu współpracującego z wydajnym, niezawodnym backendem,

  • kulturę opartą na chwytaniu i testowaniu nowych pomysłów,

  • czas na rozwój i dzielenie się wiedzą jako integralną część Twojej pracy,

  • docenianie zaangażowania, inicjatywy, otwartość nawet na potknięcia, jeśli prowadzą one do realizacji celu, wprowadzenia naszych produktów na jeszcze wyższy poziom.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowy urlop

  • wspieranie wolontariatu

  • darmowa nauka języków obcych

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie z Hiring Managerem

Metapack jest miejscem integracji dla systemów liderów rynku eCommerce z systemami dostawców z całego świata. Dzięki naszemu produktowi klasy Enterprise nasi klienci mają przewagę technologiczną nad konkurencją, a nasi pracownicy duże pole do rozwoju i pracy zgodnie z najlepszymi praktykami.

Przewiń do profilu firmy