Oferta pracy

Frontend Engineer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 70014 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 10016 900 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Angular

Mile widziane

  • Node.js

  • Express.js

  • AWS

O projekcie

Tworzymy rozwiązania, na potrzeby realizacji strategii płatnych treści Ringier Axel Springer Polska, jednej z kluczowych inicjatyw w najbliższych latach w naszej firmie. Wspólnie z nami będziesz miał możliwość rozwijać portfolio produktów premium opartych o model subskrypcyjny i wspomóc nas w realizacji ambitnych celów biznesowych oraz technicznych.

Do jednego z zespołów odpowiedzialnych za obszar Paid Content poszukujemy Frontend Engineera, który posiada praktyczne umiejętności tworzenia aplikacji webowych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa, wydajności, stabilności oraz dba o szczegóły

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz utrzymaniem istniejących w serwisach internetowych Newsweek.pl, Forbes.pl, PrzeglądSportowy.pl

  • Rozwój ofert płatnych treści i współpraca w obszarze usług e-commerce

  • Współpracę z zespołami tworzącymi platformę wydawniczą RingPublishing.com oraz Paid Content

  • Uczestniczenie w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania, utrzymania oraz monitoringu produktów oraz usług

  • Usuwanie awarii i eliminowaniem źródeł ich występowania

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript, HTML, CSS (LESS i SASS), REST

  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych

  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów i narzędzi internetowych

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Chęć poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii

  • Znajomość Gulp i Webpack

  • Znajomość Angular

  • Mile widziane doświadczenie z mikroserwisami uruchamianymi w chmurze

  • Mile widziane doświadczenie z Node.js i frameworkiem Express.js

  • Znajomość metodyki Scrum

  • Znajomość zagadnień programowania asynchronicznego

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania i pisania dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • event modeling

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • no blame culture

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy