Oferta pracy

Frontend Engineer

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Domaniewska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 49

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • REST

Mile widziane

  • Node.js

O projekcie

Obszar Paid Content to kompleksowa usługa integrująca rozwiązanie Piano.io z platformą wydawniczą RingPublishing.com, płatnościami, usługą uwierzytelniania i autoryzacji oraz serwisy internetowe znanych polskich marek, Newsweek, Forbes, Przegląd Sportowy.

Tworzymy rozwiązania, na potrzeby realizacji strategii płatnych treści Ringier Axel Springer Polska i klientów zewnętrznych, korzystających z platformy wydawniczej RingPublishing.com oraz rozwijamy i utrzymujemy serwisy internetowe Newsweek.pl, Forbes.pl oraz PrzeglądSportowy.pl

Do jednego z zespołów odpowiedzialnych za obszar Paid Content poszukujemy Frontend Engineera, który posiada praktyczne umiejętności tworzenia aplikacji webowych oraz jest chętny na rozwój w rozwiązaniach backendowych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa, wydajności oraz stabilności.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz utrzymaniem istniejących w serwisach internetowych Newsweek.pl, Forbes.pl, PrzeglądSportowy.pl

  • Rozwój i utrzymanie platformy Paid Content opartej o integracje z zewnętrznymi systemami oraz rozwiązania chmurowe

  • Uczestniczenie w procesie rewizji tworzonego kodu, wdrażania, utrzymania oraz monitoringu produktów oraz usług

  • Usuwanie awarii i eliminowanie źródeł ich występowania

Nasze wymagania

  • Dobrej znajomości JavaScript, HTML, CSS, REST

  • Chęci rozwoju w Node.js i we frameworku Express.js

  • Umiejętności wykorzystywania podstawowych poleceń umożliwiających pracę bez środowiska graficznego w systemach z rodziny Linux

  • Znajomości systemu GIT

  • Znajomości podstawowych wzorców projektowych

  • Doświadczenia w tworzeniu serwisów i narzędzi internetowych

  • Umiejętności pracy zespołowej

  • Chęci poszerzania wiedzy i nauki nowych technologii

  • Znajomość dowolnej relacyjne bazy danych

  • Znajomość dowolnej nosqlowej bazy danych

  • Znajomość metodyk Scrum i Kanban

  • Znajomość zagadnień programowania asynchronicznego

  • Znajomość Gulp i Webpack

  • Doświadczenie z mikroserwisami uruchamianymi w chmurze

  • Znajomość rozwiązań chmurowych

  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania i pisania dokumentacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

Skład zespołu

  • devOps

To oferujemy

  • nie obwiniamy, szukamy rozwiązań

  • Autonomia

  • praca ze specjalistami

  • kultura DevOps

  • kultura Agile

  • gildie technologiczne

  • lightning talki tech days

  • parking dla rowerów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • fajne biura

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Przewiń do profilu firmy