Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

FrontEnd FullStack Developer (m/k)

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy zespołem, który działa na rynku od wielu lat. Jesteśmy dumni z tego co robimy, tym bardziej, że z naszych produktów codziennie korzysta bardzo duża liczba osób. Rynek na którym się poruszmy to transport publiczny (głównie miejski).

    Nasze urządzenia zainstalowane są w ponad 2000 autobusów (transmisja danych, monitoring, inne), a nasze aplikacje wykorzystują firmy związane z zarządzaniem transportem miejskim oraz przewoźnicy (od największych po najmniejszych), posiadamy również aplikacje dla pasażerów. Mamy wiele produktów do zaoferowania, nad wieloma produktami pracujemy, a i pomysłów na przyszłe produkty nam nie brakuje.

    Zajrzyj na naszą stronę, prześlij CV, spotkajmy się!
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Poszukuemy doświaczonego FrontEnd/FullStack Developer'a z otwartą głową i dużymi chęciami do rozwijania naszych aplikacji. Mamy wiele pomysłów na rozwój w kierunku tworzenia aplikacji (rozwijanie istniejacych i tworzenie nowych) jak i budowania elektronicznych urządzeń technologicznych dla przedsiębiorstw komunikacji miejskiej, co daje nam unikalną szansę na budowanie kompletnych systemów. Mamy w tej dziedzinie dużo do zaoferowania i możemy pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami, a to dopiero dobry początek.
    Atmosfera w firmie przyjazna, a uwagi naszych pracowników są zawsze brane pod uwagę.

    Obowiązki:

    • praca w zespole
    • implementowanie nowych funkcjonalności
    • projektowanie nowych funkcjonalności
    • optymalizacja aplikacji pod względem wydajnościowym
    • modyfikacje i optymalizacja istniejącego kodu
    • praca z bazą danych

    Wymagania:

    • znajomość JavaScript
    • znajomość HTML5, CSS3
    • znajomość baz danych
    • doświadczenie z AngularJS
    • testowanie kodu
    • znajomość GIT
    • znajomość angielskiego (czytanie dokumentacji, szukanie rozwiązania problemu, wiedzy)
    • duża samodzielność w działaniu
    • chęci!

    Mile widziane:

    • znajomość PHP i/lub node.js
    • znajomość NPM i GRUNTA
    • znajomość Angulara
    • znajomość UX/UI
    • doświadczenie z PostgreSQL

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w fimie z dużym doświadczeniem w branży
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inny rodzaj umowy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • realny wpływ na efekt końcowy
    • zgrany młody zespół ludzi, indywidualności
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • prywatną opiekę medyczną (koszt pokrywa pracodawca)
    • wygodną lokalizację, 5 min. od stacji metra
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez GenesisMobo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

    Informujemy, że Administratorem danych jest GenesisMobo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wróbla 33. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GenesisMobo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wróbla 33 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Klikając przycisk "Aplikuj" , "Aplikuj teraz" zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez GenesisMobo Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wróbla 33 zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenie rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.