Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Game Developer

Wazdan Solutions Sp. z o.o.

umowa o pracę
15 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
18 00024 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • Git

  • PixiJS

  • webpack

  • Node.js

O projekcie

Po stworzeniu ponad stu pięćdziesięciu gier webowych o zasięgu globalnym, przyszedł czas na nowe wyzwania i nowe technologie.

Rośniemy w tempie 18+ tytułów rocznie, za każdym z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół. Dlatego szukamy specjalistów do udziału w ambitnym projekcie, opartym na najnowszych technologiach.

Jeśli lubisz dzielić się swoim doświadczeniem, chcesz mieć wpływ na rozwój firmy, a webowy GameDev jest tym, co Cię bawi, to koniecznie aplikuj!

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój oraz utrzymanie webowych gier opartych o bibliotekę PixiJS;

  • implementacja narzędzi deweloperskich;

Nasze wymagania

  • bardzo dobrze znasz język TypeScript;

  • posiadasz praktyczną znajomość zagadnień z zakresu wzorców projektowych;

  • masz doświadczenie w pracy z modułowymi bundlerami (i ich konfiguracją);

  • bardzo dobrze znasz system kontroli wersji Git.

Mile widziane

  • posiadasz praktyczną znajomość zagadnień związanych z branżą Gamedev (animacje, renderowanie itp);

  • posiadasz doświadczenie w pracy z biblioteką PixiJS.

Podział czasu pracy
10%

Projektowanie rozwiązań i tworzenie dokumentacji

50%

Implementacja nowych feature'ów

30%

Praca nad narzędziami developerskimi

10%

Obsługa bieżących zgłoszeń

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;

  • elastyczny czas pracy;

  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • niekorporacyjną atmosferę;

  • dofinansowanie do szkoleń i kursów;

  • możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

2

Daj się poznać!

3

Podejmij wyzwanie!

4

Witaj na pokładzie!

O zespole

  • Rozmiar zespołu na początkowym etapie będzie stanowił 5-8 osób (seniorzy, midzi), następnie będzie powiększany o dodatkowe zasoby.

  • Metodyka: na etapie projektowania i implementacji narzędzi i bazowego produktu zwinnie (Agile), przy wytwarzaniu - Waterfall.

  • Świeże i nowoczesne pomysły - Przyjazna atmosfera – Ścisła współpraca i dobra komunikacja - Dzielimy się wsparciem i doświadczeniem - Namacalny końcowy efekt pracy zespołu.

  • Bazujemy się na technologiach: TypeScript, PixiJS, Webpack, NodeJS, Git

Wazdan to uznany i wielokrotnie nagradzany producent gier przeglądarkowych (HTML5) o zasięgu globalnym. Działamy na ponad 20 uregulowanych rynkach, dostarczając rozrywkę milionom graczy na całym świecie. Nasze portfolio liczy ponad 150 gier i obecnie rośnie w tempie 18+ tytułów rocznie.

Swój sukces zawdzięczamy stałemu poszukiwaniu i systematycznemu dostarczaniu ważnych dla graczy innowacji. Za każdą z nich stoi doświadczony i stale rozwijający się zespół utalentowanych i zaangażowanych ludzi, których połączyła pasja do gier.

Jest nas już ponad 150 i nieustannie poszukujemy nowych talentów.

Dołącz do #TeamWazdan!

Przewiń do profilu firmy