Oferta pracy

Frontend GIS Developer

e-point Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Filona 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

e-point Polska Sp. z o.o.

Filona 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

O projekcie

Dołączysz do zespołu, który specjalizuje się w budowie systemów GIS służących do przetwarzania, analiz i wizualizacji danych przestrzennych w tym danych 3D. Będziesz współtworzył i rozwijał systemy dedykowane dla klientów instytucjonalnych i rynku komercyjnego w wielu sektorach gospodarki w oparciu o najnowsze technologie.

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie aplikacji z obszaru GIS

  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania: analiza wymagań, projektowanie, tworzenie kodu źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności

  • Udział w konfiguracji środowisk dla wdrożeń systemów GIS

  • Udział w doborze technologii do rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania i najnowszych technologii

Nasze wymagania

  • Znajomość JavaScript i React.js

  • Znajomość Leaflet, OpenLayers, Mapbox, ArcGIS API wraz z ich rozszerzeniami

  • Podstawowa znajomość HTML/CSS

  • Doświadczenie we wdrażaniu technologii PWA

  • Znajomość zagadnień z dziedziny geoinformatyki

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia, zorientowanie na rozwiązania

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu mapowych aplikacji mobilnych React Native

  • Znajomość frameworków webowych tj. Vue.js, Angular

  • Doświadczenie w tworzeniu geoportali

  • Doświadczenie w warstwie serwerowej/bazodanowej (PostgreSQL/PostGIS, GeoServer, MapServer)

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • firmowa biblioteka

    • kawa / herbata

    • strefa relaksu

    • program rekomendacji pracowników

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy