Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend (JavaScript React) Developer

HEXOCEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

Mile widziane

  • TypeScript

  • Material UI / SCSS

  • Docker

O projekcie

Cześć!

Poszukujemy developerów znających JavaScript i React. Oferujemy długoterminową w 100% zdalną pracę na pełny etat (nawet po pandemii) przy innowacyjnym projekcie z San Francisco, który:

- jest serwisem dla freelancerów z ogłoszeniami o pracę/zleceniami i własnym tokenem krypto,

- był opisywany w New York Times, Fortune, Business Insider i innych,

- ma wśród klientów dodających oferty pracy/zlecenia m.in.: NASA, Nestlé, Porsche, Deloitte i wiele innych firm z listy Fortune 1000,

- pozyskał 20 milionów dolarów od inwestorów w trakcie pandemii,

ma świetną dokumentację oraz stabilny, zgrany zespół.

Jeżeli jesteś samoukiem, programowanie ciekawiło Cię od najmłodszych lat, a na studia poszedłeś “przy okazji”, to na pewno się dogadamy :) Jeżeli jesteś doświadczonym programistą -- także mamy dla Ciebie propozycję. Pracę możesz zacząć od zaraz -- lub możemy na Ciebie poczekać.

Twój zakres obowiązków

  • pisanie kodu i testów

  • code review

  • zbieranie wymagań

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dobra znajomość języka JavaScript lub TypeScript

  • znajomość Reacta

  • znajomość dowolnej dystrybucji Linuksa

  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania/kodu

  • odpowiedzialność i słowność

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

HEXOCEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

HexOcean to firma założona i prowadzona przez programistów pasjonatów, dla których ważne jest, by software przez nich tworzony był wysokiej jakości. Stawiamy na solidną architekturę, czystość kodu i testy.

Nie znajdziesz u nas korpospotkań, owocowych czwartków oraz działu HR. Damy Ci za to pełną swobodę, elastyczne godziny pracy, solidne wynagrodzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania swoich umiejętności bez tracenia czasu na niepotrzebny overhead. Praca da Ci satysfakcję i poczucie zawodowego spełnienia. Będziesz tworzyć fascynujące projekty razem z ludźmi, którzy naprawdę lubią to, co robią, a -- w pocovidowej rzeczywistości -- co kwartał spotkasz się z nimi przy piwie.

I tak jest w rzeczywistości, a nie tylko w ogłoszeniu. Odezwij się, to porozmawiamy o szczegółach! :)

Przewiń do profilu firmy