Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frontend (JavaScript React) Developer

HEXOCEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

O projekcie

Cześć!

Poszukujemy developera znającego JavaScript i React.JS do pracy nad projektem, którego celem jest ułatwienie oceny filmów i ich wiekowej grupy docelowej.

Projekt prowadzimy dla fundacji non-profit z San Francisco (170k like'ów na FB) i współpracujemy z bardzo popularną wśród młodszych użytkowników internetu platformą social media.

Twój zakres obowiązków

  • pisanie kodu i testów

  • code review

  • inżynieria wymagań

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (pozwalającej na swobodną komunikację w formie tekstowej)

  • dobra znajomość języka JavaScript (mile widziana znajomość najnowszej składni)

  • znajomość Reacta (mile widziany w połączeniu z Redux)

  • znajomość dowolnej dystrybucji Linuksa

  • dbanie o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania/kodu

  • odpowiedzialność i słowność

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

To oferujemy

  • w 100% zdalną pracę na pełny etat,

  • możliwość szybkiego rozwoju pod okiem życzliwych i doświadczonych programistów,

  • pracę przy projekcie dla startupu z San Francisco, który wykorzystuje najnowsze wersje bibliotek/technologii

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

HEXOCEAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś odpowiedzialnym samoukiem, programowanie ciekawiło Cię od najmłodszych lat, a na studia poszedłeś “przy okazji”, to na pewno się dogadamy :)

Zapraszamy do aplikowania!