Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Junior Specialist

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-03-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa, biuro centralne

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Aktywne wsparcie teamu e-commerce w rozbudowie sklepu internetowego w zakresie: nowych kategorii produktów, contentu, ładowania bannerów, zakładania logik promocyjnych

    OCZEKIWANIA:

    • Praktyczna znajomość Magento poparta min. 2-letnim doświadczeniem
    • Znajomość co najmniej jednego systemu CMS
    • Wiedza z zakresu responsywności stron WWW
    • Znajomość języków programowania: HTML, CSS
    • Znajomość baz danych SQL - MySQL
    • Podstawowa znajomość zasad kompozycji treści na stronach WWW
    • Mile widziana znajomość przynajmniej jednego systemu mailingowego
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (w pracy codziennej)
    • Umiejętność analitycznego myślenia i dokładność
    • Inicjatywa w działaniu oraz kreatywne podejście do wykonywanych zadań

    OFERUJEMY:

    • Pracę dającą możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy w wielu obszarach z zakresu e-commerce
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe oraz zniżki pracownicze na zakupy w sieci Super-Pharm)
    • Możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji
    • Liczne imprezy integracyjne (min. pikniki, konferencje, Christmas Party, Pizza Time)
    • Pracę w organizacji, która ma rodzinny klimat oraz pozytywnie nastawionych współpracowników :)

    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

    opis