Oferta pracy

Frontend PrestaShop Developer

GO2ECOMMERCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

11 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • CSS

  • MySQL

  • JavaScript

  • Git

  • Prestashop

Mile widziane

  • shopify

  • TypeScript

  • jQuery

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prace programistyczne i wdrożeniowe przy krajowych i międzynarodowych projektach e-commerce

  • Optymalizowanie obecnie działających sklepów internetowych

  • Tworzenie i optymalizacja modułów

  • Przenoszenie istniejących sklepów internetowych z innych platform na Prestashop

Nasze wymagania

  • 1 rok doświadczenia w pracy na środowisku PrestaShop

  • Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL

  • Doskonała znajomość HTML / CSS / Javascript

  • Mile widziane stylistyczne wyczucie oraz optymalizacja stron pod kątem SEO i UX

  • Podstawowa znajomość GIT

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • Pracę w zgranym zespole przy międzynarodowych projektach e-commerce

  • Pakiet relokacyjny

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju

  • Udział w szkoleniach i kursach

  • Imprezy firmowe na własnym tarasie

  • Karta Luxmed

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • pakiet relokacyjny

Naszą największą wartością są ludzie. Na pokładzie mamy najlepszych specjalistów w branży, którzy potrafią odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiązać najbardziej skomplikowany problem. W Go2Ecommerce stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, szczerą komunikację i wzajemne wsparcie.

Przewiń do profilu firmy