Oferta pracy

Frontend React Developer

TECH STEROWNIKIO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ReactJS

  • React Native

  • ReactQuery

  • Redux

  • Redus saga

  • Jest

  • Lerna.js

  • JavaScript

  • HTML5

  • CSS3

  • webpack

  • Babel

  • Material-ui

O projekcie

Do naszego projektu związanego z rozwojem aplikacji webowych i mobile dla urządzeń typu Smart Home (IoT) poszukujemy Frontend Developera który jest doświadczony i entuzjastycznie nastawiony do React.js i React Native. Osoba na tym stanowisku powinna samodzielnie rozwiązywać problemy, planować, szukać optymalnych rozwiązań, prezentować wiedzę i doświadczenie w zakresie nowoczesnych frameworków, bibliotek i najlepszych praktyk.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oprogramowania poprzez tworzenie nowych funkcjonalności

  • Bug fixing (w ramach potrzeb)

  • Zespołowe opracowywanie architektury i implementacja rozwiązań

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie dokumentacji

  • Znajomość wzorców projektowych (SOLID, DRY, inne)

  • Gotowość i chęć nauki

  • Komunikatywność

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Kreatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektach IoT

  • Doświadczenie w pracy z architekturą opartą o mikrousługi

  • Doświadczenie z Jenkins

  • Doświadczenie z TDD

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer
  • mobile developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowa o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Ciekawe projekty z obszaru Smart Home

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

TECH STEROWNIKI

TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grup produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Przewiń do profilu firmy