Oferta pracy

Frontend Software Engineer

Noble Systems Corporation SA Oddział w PolsceO firmie

Noble Systems Corporation SA Oddział w Polsce

Jana Zamoyskiego 27

Kraków

Noble Systems Corporation SA Oddział w Polsce.

Noble Systems zajmuje się tworzeniem dużych, rozproszonych systemów informatycznych w dziedzinie telekomunikacji, bankowości, optymalizacji czasu pracy i kilku innych obszarach.

Jesteśmy dużą amerykańską, prywatną i stabilną firmą, z siedzibą główną w Atlancie. Zatrudniamy kilkuset specjalistów na całym świecie. Istniejemy od ponad 30 lat, ale dalej dynamicznie się rozwijamy, zarówno organicznie jak i przez zakupy innych firm. Dzięki temu nasze zapotrzebowanie na wysokiej klasy informatyków nie maleje. Dlatego też otwarliśmy oddział w Krakowie.

W nowo otwartym centrum R&D firmy Noble Systems Corporation w Krakowie prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowisko programisty. Poszukujemy osób o różnym stażu pracy i umiejętnościach, które będą budowały z nami nowe produkty i pomagały rozwijać krakowski oddział firmy.

Opis stanowiska:

  • Rozwój nowych produktów wykorzystywanych do obsługi milionów klientów każdego dnia
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji frontend na Windows, Mac, Android i iOS w React, React Native, Electron
  • Praca z dużym wolumenem danych oraz jego analiza
  • Współpraca z oddziałami firmy w USA i Wielkiej Brytanii

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)
  • Dobra znajomość języka Javascript i conajmniej jednego ze środowisk React, React Native, Electron
  • Dobra znajomość środowisk Windows, Mac, Android i iOS
  • Znajomość jednego z systemu kontroli wersji: Git, TFS itp.
  • Wiedza z inżynierii oprogramowania i wzorców projektowych
  • Znajomość algorytmów i struktur danych

Dodatkowym atutem będzie wiedza na temat:

  • Jednego z systemów RDBMS: PostgreSQL, MySQL, Oracle itp.
  • WebRTC
  • Narzędzi do obsługi błędów: JIRA, Mantis itp.
  • Narzędzi do automatyzacji budowy i dystrybucji kodu: Jenkins, Autopilot itp.
  • Linuxa i kontenerów Dockera
  • Architektury oprogramowania (UML) oraz umiejętność projektowania mikroserwisów (Swagger)
  • i Chęć nauki i pracy w innych językach programowania

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilną pracę i konkurencyjne wynagrodzenie (UoP lub B2B)
  • Elastyczne godziny pracy, wraz z możliwością pracy zdalnej (zwłaszcza dla osób studiujących)
  • Cotygodniowe warsztaty z algorytmów i struktur danych oraz dobrych praktyk programowania
  • Cotygodniowe lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Wewnętrzne szkolenia z wiedzy domenowej i wyjazdy na konferencje.
  • Przyjazną atmosferę w zespole, imprezy i wyjazdy integracyjne)
  • Komfortowe warunki pracy: nowoczesne, klimatyzowane biuro w bardzo dobrej lokalizacji, owoce, napoje i pyszną kawę
  • Garażowane samochodowe miejsca parkingowe, a dla posiadaczy dwóch kółek parkingi rowerowe
  • Poszerzony pakiet socjalny, w tym: karta OK SYSTEM (pakiet fit&more), prywatną opiekę medyczną w wersji premium dla pracownika i jego rodziny, kartę lunchową typu pre-paid.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy