Oferta pracy

8 500‐17 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
65‐130 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Wielicka 28, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 19 gru 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wielicka 28

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TFS

  • Git

Mile widziane

  • PostgreSQL

  • MySQL

  • Oracle

  • WebRTC

  • JIRA

  • Mantis

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych produktów wykorzystywanych do obsługi milionów klientów każdego dnia

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji frontend na Windows, Mac, Android i iOS w React, React Native, Electron

  • Praca z dużym wolumenem danych oraz jego analiza

  • Współpraca z oddziałami firmy w USA i Wielkiej Brytanii

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2)

  • Dobra znajomość języka Javascript i conajmniej jednego ze środowisk React, React Native, Electron

  • Dobra znajomość środowisk Windows, Mac, Android i iOS

  • Znajomość jednego z systemu kontroli wersji: Git, TFS itp.

  • Wiedza z inżynierii oprogramowania i wzorców projektowych

  • Znajomość algorytmów i struktur danych

  • Znajomość jednego z systemów RDBMS: PostgreSQL, MySQL, Oracle itp.

  • Znajomość WebRTC

  • Znajomość narzędzi do obsługi błędów: JIRA, Mantis itp.

  • Znajomość narzędzi do automatyzacji budowy i dystrybucji kodu: Jenkins, Autopilot itp.

  • Znajomość Linuxa i kontenerów Dockera

  • Znajomość architektury oprogramowania (UML) oraz umiejętność projektowania mikroserwisów (Swagger) i Chęć nauki i pracy w innych językach programowania

To oferujemy

  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach w międzynarodowym środowisku,

  • Stabilną pracę i konkurencyjne wynagrodzenie (UoP lub B2B)

  • Elastyczne godziny pracy, wraz z możliwością pracy zdalnej (zwłaszcza dla osób studiujących)

  • Cotygodniowe warsztaty z algorytmów i struktur danych oraz dobrych praktyk programowania

  • Cotygodniowe lekcje języka angielskiego z native speakerem

  • Wewnętrzne szkolenia z wiedzy domenowej i wyjazdy na konferencje.

  • Przyjazną atmosferę w zespole, imprezy i wyjazdy integracyjne)

  • Komfortowe warunki pracy: nowoczesne, klimatyzowane biuro w bardzo dobrej lokalizacji, owoce, napoje i pyszną kawę

  • Garażowane samochodowe miejsca parkingowe, a dla posiadaczy dwóch kółek parkingi rowerowe

  • Poszerzony pakiet socjalny, w tym: karta OK SYSTEM (pakiet fit&more), prywatną opiekę medyczną w wersji premium dla pracownika i jego rodziny, kartę lunchową typu pre-paid.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Noble Systems zajmuje się tworzeniem dużych, rozproszonych systemów informatycznych w dziedzinie telekomunikacji, bankowości, optymalizacji czasu pracy i kilku innych obszarach.

Jesteśmy dużą amerykańską, prywatną i stabilną firmą, z siedzibą główną w Atlancie. Zatrudniamy kilkuset specjalistów na całym świecie. Istniejemy od ponad 30 lat, ale dalej dynamicznie się rozwijamy, zarówno organicznie jak i przez zakupy innych firm. Dzięki temu nasze zapotrzebowanie na wysokiej klasy informatyków nie maleje. Dlatego też otwarliśmy oddział w Krakowie.

W nowo otwartym centrum R&D firmy Noble Systems Corporation w Krakowie prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowisko programisty. Poszukujemy osób o różnym stażu pracy i umiejętnościach, które będą budowały z nami nowe produkty i pomagały rozwijać krakowski oddział firmy.

Przewiń do profilu firmy