Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend/UI Web Designer/Developer

Radgost Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UI

  • UIX

  • JavaScript

  • webpack

  • HTML

  • Responsive Web Design

  • CSS

Mile widziane

  • bulma

  • React

  • Vue.js

Twój zakres obowiązków

Tworzymy produkty SaaS używane przez ponad 500 tysięcy firm na całym świecie (jest to

m.in. system Fakturownia.pl). Do nowego projektu szukamy osoby, która zajmie

się HTML-ową i UIX-ową stroną produktu. Idealnym kandydatem będzie Designer, który

potrafi zaprojektować przejrzysty i użyteczny UI oraz przenieść go do HTML/CSS.

Nasze wymagania

  • Umiejętności tworzenie interfejsu UI / UIX do aplikacji i stron internetowych

  • Bardzo dobrej znajomości HTML / CSS

  • Znajomości Javascript i WebPack-a

  • Umiejętności tworzenie interfejsu, który będzie działał i wyglądał bardzo dobrze zarówno na komputerach i urządzeniach mobilnych (Responsive Web Design)

  • Umiejętność tworzenia interejsów / grafik / ikon w programach graficznych i późniejsze przenoszenie ich do HTML/CSS

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętności dostosowania frameworków CSS do naszych wymagań, ale także tworzenie zupełnie nowych komponentów / stron od podstaw

  • Większość interfejsu będzie działała na Vue / Vuetify więc idealna byłaby znajomość Vue (opcjonalnie może być też znajomość React.js i chęć nauki Vue.js)

  • Umiejętności uruchomienia na własnym komputerze środowiska developerskiego (np. w Node, PHP lub Ruby on Rails)

  • Doświadczenie programistyczne będzie dodatkowym atutem

  • Dodatkowym atutem będzie też doświadczenie w projektowaniu webowych aplikacji typu SaaS

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną atmosferą pracy

  • duże możliwości rozwoju

  • możliwość 100% pracy zdalnej

  • dla osób, które preferują pracę w biurze: biuro na warszawskim Powiślu z widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy (100 m od stacji metra Centrum Nauki Kopernik)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Z czym będziesz pracowała / pracował:

  • HTML, CSS, SCSS, Bulma, Flexbox, RWD, Adobe Photoshop/Illustrator, Vue, Vuetify, WebPack, JS, GitHub, Yarn, Visual Studio Code