WEB BESPOKERS FILIP KOTLARZ

Frontend Web Developer

WEB BESPOKERS FILIP KOTLARZO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bydgoszcz, Toruń

  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 21 cze 2020
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i wdrażanie projektów nowoczesnych aplikacji biznesowych, zgodnie ze specyfikacją biznesową i techniczną,

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania produktu: analiza wymagań, projektowanie, szacowanie, tworzenie kodu

  • źródłowego i testowanie powstających funkcjonalności,

  • odpowiedzialność za kod,

  • analiza możliwych rozwiązań i sugerowanie podejścia do realizacji określonych celów projektowych,

  • udział w doborze technologii do rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania,

  • współpraca z klientem i zespołem (projekty zorganizowane przez Project Managera, konwersacja pisana i połączenia głosowe, codzienne stand-upy z zespołem),

  • procesy projektowe oparte na metodologii Agile,

  • praca całkowicie zdalna (nie wymagamy stawiennictwa w biurze firmy w czasie rekrutacji, jak również w czasie współpracy).

Nasze wymagania

  • pełnoetatowa dostępność, umiejętność pracy zdalnej,

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego przy tworzeniu aplikacji webowych w JavaScript, wraz z wykorzystaniem frameworków,

  • dobra znajomość zagadnień związanych z asynchronicznością (Promise, async/await),

  • co najmniej podstawowa znajomość Typescript lub Flow,

  • bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego z frameworków (React, Angular, Vue),

  • znajomość REST API i zagadnień związanych z komunikacją frontend backend,

  • znajomość obsługi systemu kontroli wersji Git i umiejętności jego praktycznego wykorzystania,

  • umiejętność pisania dobrej jakości kodu,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • lojalność, odpowiedzialność, samodyscyplina, samodzielność,

  • umiejętność rzeczowej i kulturalnej komunikacji,

  • terminowość, umiejętne zarządzanie czasem i ryzykiem,

  • znajomość angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację pisaną i mówioną,

  • motywacja i chęć do nauki.

Mile widziane

  • znajomość: Node.js,

  • znajomość zagadnień programowania funkcyjnego oraz biblioteki Ramda, lub podobnej,

  • znajomość programowania reaktywnego oraz biblioteki RxJS lub podobnej.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

To oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,

  • dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,

  • udział w ciekawych i rozwojowych, międzynarodowych projektach IT,

  • po okresie przygotowawczym: dużą samodzielność i swobodę w działaniu oraz podejmowaniu decyzji,

  • możliwość wprowadzania usprawnień na stanowisku pracy, otwartość na pomysły, sugestie, inicjatywy,

  • szkolenia oraz wsparcie merytoryczne i praktyczne,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę całkowicie zdalną,

  • pełen etat i elastyczne godziny pracy,

  • umowę zlecenie lub kontrakt B2B,

  • rynkowe wynagrodzenie uzależnione od doświadczeń i umiejętności.

Web Bespokers jest działającą na rynku międzynarodowym firmą programistyczną. Zajmujemy się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem aplikacji webowych. Naszą misją jest tworzenie rozwiązań szytych na miarę, idealnie dopasowanych do oczekiwań klienta oraz obsługa klienta dająca mu poczucie komfortu i wyjątkowości.

Tworzymy zespół w atmosferze szacunku, szczerości i wzajemnego zaufania. Działamy odpowiedzialnie, transparentnie, w sposób zorganizowany, służąc sobie wzajemnie pomocą i wyrozumiałością. Dbamy o zapewnienie komfortowych warunków pracy; pracujemy zdalnie, unikamy stresu i pracy pod presją czasu, szanujemy czas wolny.

Przewiń do profilu firmy