Oferta pracy

Frontend Webdeveloper TTL

Profitroom S.A.

9 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • SCSS

  • JavaScript

  • PHP

  • webpack

  • Docker

System operacyjny

O projekcie

Booking Engine, system CRM, zaawansowane strony internetowe, kampanie marketingowe online - te oraz inne produkty Profitroom sprawiają, że hotele z całego świata rozwijają się w zawrotnym tempie. Ty, pracując w Profitroom możesz liczyć na udział w długoterminowym rozwoju naszych stron internetowych

Spodziewaj się wyzwań, ponieważ mamy stałą, ale wciąż szybko rosnącą bazę klientów, działamy globalnie, a przed nami stoją zadania związane z rozwojem realizowanych przez nas usług.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie stron internetowych (najbardziej rozbudowane i prestiżowe projekty)

  • Układanie, organizowanie, planowanie pracy, zespołu, mentoringiem dla mniej doświadczonych pracowników

  • Dbanie o terminowość realizowanych projektów,

  • Wsparcie PMów w zakresie przygotowania wyceny dla klientów, szacowania czasu projektów

  • Współpraca z zespołem PMów i zespołem produktowym

  • Testowanie nowych rozwiązań, zgłaszanie błędów, wpływ na kreowanie nowych produktów

  • Dbanie o rozwój technologiczny zespołu

  • Nadawanie kierunku rozwoju projektom i narzędziom związanym ze stronami internetowymi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych

  • Doświadczenie liderskim w prowadzeniu zespołu i motywowaniu pracowników lub chęć rozwoju na ścieżce liderskiej

  • Bardzo dobra znajomość HTML,CSS (w szczególności SCSS),

  • Umiejętność pisania zwięzłego i łatwego w utrzymaniu kodu (BEM)

  • Podstawowa znajomość Javascript

  • Znajomość zagadnień RWD,

  • Podstawowa znajomość PHP (Twig mile widziany),

  • Podstawowa znajomość Webpack, Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • waterfall

Skład zespołu

  • frontend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • budżet rozwojowy

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • mentoring

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wspieramy wydarzenia dla IT

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • Płaską strukturę i krótkie ścieżki decyzyjne

    • Ugruntowaną, ale wciąż szybko rosnącą bazę klientów

    • Realizację rozbudowanych i prestiżowych projektów na klientów polskich i zagranicznych

    • Realny wpływ na realizowane projekty i wykorzystywane narzędzia

    • Pracę zdalną przez cały okres trwania współpracy

    • Medicover, Multisport, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego, dostęp do platformy e-learningowej, program lojalnościowy, program poleceń pracowniczych, budżet szkoleniowy

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    • spotkania integracyjne

    • komputer do użytku prywatnego

    • korporacyjna karta kredytowa

    • brak dress code’u

    • kawa / herbata

    • napoje

    • parking dla pracowników

    • karty przedpłacone

    • bony towarowe

    • wyprawka dla dziecka

    • program rekomendacji pracowników

    • inicjatywy dobroczynne

    • pikniki rodzinne

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa z Head of Digital

    2

    Rozmowa z CTO

    3

    Decyzja