Fryzjer/Barber

Cichy DesignO firmie

  • Olivia Point
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Cichy Design

Olivia Point

Gdańsk

Cichy|Design to najbardziej profesjonalny salon fryzjerski znany wszystkim koneserom. Zrzeszamy zespół doskonale wyszkolonych, kreatywnych i otwartych ludzi, a przede wszystkim świetnych fryzjerów. Doskonała jakość naszych usług to również zasługa współpracy z najlepszymi na rynku markami fryzjerskimi. Oferujemy kompleksową obsługę, zaczynając od doboru fryzur, poprzez farbowanie, czy cięcie, a kończąc na doskonałej stylizacji i pielęgnacji włosów.

Poszukujemy utalentowanych, ambitnych, chcących rozwijać swoje umiejętności pracowników na stanowisko:

Masz doświadczenie w zawodzie i chcesz pracować w nowoczesnym i profesjonalnym salonie –dołącz do najlepszych!

Zakres obowiązków:

  • kreowanie wizerunku z zakresu stylizacji i koloryzacji włosów
  • przeprowadzanie rytuałów pielęgnacyjnych
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i stosowania

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego
  • kreatywności
  • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pozytywnego nastawienia do klienta
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • wysoki standard salonu
  • pracę na profesjonalnym sprzęcie
  • możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia
  • pracę w miłym, zgranym zespole

www.cichydesign.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy