Fryzjer

SALON FRYZJERSKI IZABELA RYCHELO firmie

2 000‐4 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Spacerowa 1
    Bojszowy (pow. bieruńsko-lędziński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Pracownik fizyczny

SALON FRYZJERSKI IZABELA RYCHEL

Spacerowa 1

Bojszowy (pow. bieruńsko-lędziński)

Fryzjer

Salon Fryzjerski Izabela Rychel to profesjonalny salon fryzjerski. Działamy na rynku w Bojszowach już od 6 lat.
W związku z rozwojem poszukujemy nowej osoby na stanowisko fryzjera. Tworzymy zgrany zespół - dołącz do nas.

Zakres obowiązków:

  • kreowanie wizerunku z zakresu stylizacji i koloryzacji włosów
  • przeprowadzanie rytuałów pielęgnacyjnych
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i stosowania

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego minimum 2 lat
  • kreatywności
  • chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pozytywnego nastawienia do klienta
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • wysoki standard salonu
  • pracę na profesjonalnym sprzęcie
  • możliwość rozwoju zawodowego, profesjonalne szkolenia
  • pracę w miłym, zgranym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy