Fryzjer/Fryzjerka

  • Hamburg, Niemcy
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia), działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta świadczącego usługi fryzjerskie, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Fryzjer/Fryzjerka (niewymagany j. niemiecki)

Miejsce pracy: Hamburg

Zakres obowiązków:

  • świadczenie usług fryzjerskich

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe, świadectwo czeladnicze ukończonej szkoły, kursy
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • wynagrodzenie od 8,5 euro/h brutto + napiwki + prowizja
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • darmowe zakwaterowanie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

lub bezpośrednio na adres mailowy: katarzyna@agencja-headhunters.eu

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).