Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fryzjer - Instruktor hairtalk

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 26.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProfiCadr dla renomowanej firmy z branży fryzjerskiej - lidera w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów poszukuje kandydatów na stanowisko Instruktor hairtalk.

    ZADANIA:

    • Mobilnie: Prowadzenia szkoleń grupowych i indywidualnych dla klientów - salonów fryzjerskich na terenie całej Polski w temacie korzystania i używania produktów marki hairtalk extensions
    • Stacjonarnie: dni bez szkolenia - pomoc w codziennej pracy i funkcjonowaniu biura

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie profilowe o kierunku Fryzjer
    • Doświadczenie w pracy w zawodzie fryzjera
    • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Chęć uczenia się oraz motywacja do pracy
    • Elastyczność, odpowiedzialność i wielozadaniowość
    • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
    • Praca mobilna i stacjonarna ( 50/50 )
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon) i szkolenia produktowe
    • Praca w dynamicznym, nastawionym na rozwój zespole
    • Benefity: prywatna opieka medyczna Medicover oraz ubezpieczenie grupowe

    Aplikacje wraz z numerem referencyjnym prosimy nadsyłać klikając w przycisk aplikowania.